REKLAMA

Majų horoskopas

REKLAMA,,,
Majai

Majai yra Centrinės Amerikos tauta, kuri buvo sukūrusi majų civilizaciją. Pripratusiems prie vakarietiškojo Zodiako, majų kalendorius ir juo paremta astrologinė sistema gali pasirodyti gana keista. Nors žvaigždės danguje nuo senų senovės iki dabar tarsi liko savo vietose, tačiau kiekviena kultūra jas vadino savaip ir vis kitaip interpretuodavo jų padėtis. Majų astrologinė sistema taip pat grindžiama planetų judėjimu, tačiau jos kalendorius priklauso visiškai kitai kultūrai ir pasaulio suvokimui. Taigi majų astrologija remiasi majų, o ne Grigaliaus kalendoriumi, kuriuo naudojasi Vakarų astrologijos sistema. Majai turi daugiau nei vieną kalendorių, tačiau majų astrologai rėmėsi Tzolkino (tariamas kaip zolkyno arba čiolkino) kalendoriumi.

Jis dar vadinamas šventuoju apskritimu, nes tai yra nuolat kintanti sistema. Tzolkino kalendorius remiasi ne planetų sistemų judėjimu, o greičiau jau neapčiuopiama kosmoso energija ir didžiąja kūrimo evoliucija. Majai tikėjo, kad žmogus gyvens harmonijoje tada, kai susijungs su šia universalia energija.

Tzolkino kalendorius grindžiamas 260 dienų ciklu. Jis dalinamas į 20 dienų dalis, kurios vadinamos saulės gentimis, o kiekviena jų turi skirtingą astrologinį ženklą. Be to, kiekvienai dienai priskiriamas šventas skaičius nuo 1 iki 13. Šis dera su Mėnulio ciklu ir turi įtakos kiekvieno ženklo charakteristikai. Dienos/ženklai ir skaičiai eina poroje kartu, taip sukurdami 260 skirtingų charakterio derinių. Čia pateikiamas supaprastintas (be skaičių) majų dienos ženklų interpretavimas.

Įrašykite savo gimimo datą:

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

27 straipsnio “Majų horoskopas” komentarai

  1. as nezinau kas as esu is tikro, gim,data butu kaip ir zole, pase uzregistruota taibuciau kaip ir audra tad nezinau kuriam as zenklui priklausau

  2. Nesamone. Net per daug nusileidziu kitiems. Kiek galima…