REKLAMA

Gyvenimo kelio skaičius

REKLAMA,,,
Numerologija

Numerologija yra tikslusis mokslas apie skaičius, raides ir jų sąveiką. O kartu tai ir magiškas būdas, kuriuo skaičiai atspindi tam tikrus žmogaus polinkius ir gabumus, charakterio bruožus, kaip integralią visatos dalį. Teigiama, kad skaičiai turi mistinių savybių, o kiekviena bet kurios abėcėlės raidė atitinka tam tikrą skaičių. Pagal numerologiją, skaičiai, su kuriais žmogus ateina į šį pasaulį arba susiduria vėliau, vienaip ar kitaip veikia jo gyvenimą. Pavyzdžiui, iš gimimo datos skaitmenų galima sužinoti apie žmogaus ateitį. Taip pat, iš vardo, jį pavertus atitinkamais skaičiais, galima nusakyti žmogaus charakterį, vaidmenį šiame pasaulyje, išsiaiškinti, kas jį motyvuoja ir kur slypi jo gabumai. Numerologijos ekspertai naudoja skaičius nustatyti, kokiu laiku vienam ar kitam žmogui palankiausias metas priimti svarbiausius gyvenimo sprendimus, kada investuoti, kada vesti, kada keisti darbą ir panašiai.

Žmogui numerologija yra puiki savęs pažinimo priemonė.Ji gali padėti nugalėti silpnąsias savo asmenybės puses ir išvystyti stipriąsias. Numerologija iššifruoja labai svarbią žmogaus dalį, kuri dažnai yra pridengta kaukėmis.

Numerologijos mokslo, kokį jį regime šiandien, pradininku laikomas žymus senovės Graikijos matematikas ir filosofas Pitagoras, gyvenęs 569-470 m. prieš Kristų. Iš tikrųjų numerologijos mokslas yra daug senesnis nei Pitagoras, jo šaknys glūdi žydų Kabaloje. O šiuolaikinis numerologijos centras yra JAV Numerologijos tyrimų Institutas.

Gyvenimo kelio skaičius Įrašykite savo gimimo datą:

Gyvenimo kelio skaičius

Gyvenimo kelio skaičius rodo, kokiomis įgimtomis savybėmis pasižymime, su kokiais bruožais ir gebėjimais keliausime per gyvenimą. Tai svarbiausias skaičius. Jis parodo, kokia bus Jūsų gyvenimo kelionė. Šis skaičius buvo nulemtas tą akimirką, kai išvydote šį pasaulį.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

49 straipsnio “Gyvenimo kelio skaičius” komentarai

  1. Labai atitiko o mano skaičius keturi aš jį žinojau nes kai sudedi gimimo metus mėnesį ir dieną ir dar dedi kol gauni vienzenkli skaičių

  2. Mano gyvenimo skaičius ne 2, o 11. Jei bent kiek išmanytumėt numerologiją, o ne publikuotumėt verstus antrarūšių šaltinių straipsnius, žinotumėt, kas yra Mokytojo skaičiai 11, 22 ir 33.

  3. Kiek datu bevesciau visiska tiesa apie asmenybe, net ir apie pati save

  4. Skaitau ir tarytum labiau pazystu save,gryna taisybe,gal ir paveluotai ,bet jauciu kur dar galima pasikoreguoti pagal aplinkybes.siaip viskas tinka.

  5. kaip ir beveik viskas atvirksciai nei is tikro yra. Koks 10proc atitinka