REKLAMA

Likimo skaičius

REKLAMA,,,
Numerologija

Numerologija yra tikslusis mokslas apie skaičius, raides ir jų sąveiką. O kartu tai ir magiškas būdas, kuriuo skaičiai atspindi tam tikrus žmogaus polinkius ir gabumus, charakterio bruožus, kaip integralią visatos dalį. Teigiama, kad skaičiai turi mistinių savybių, o kiekviena bet kurios abėcėlės raidė atitinka tam tikrą skaičių. Pagal numerologiją, skaičiai, su kuriais žmogus ateina į šį pasaulį arba susiduria vėliau, vienaip ar kitaip veikia jo gyvenimą. Pavyzdžiui, iš gimimo datos skaitmenų galima sužinoti apie žmogaus ateitį. Taip pat, iš vardo, jį pavertus atitinkamais skaičiais, galima nusakyti žmogaus charakterį, vaidmenį šiame pasaulyje, išsiaiškinti, kas jį motyvuoja ir kur slypi jo gabumai. Numerologijos ekspertai naudoja skaičius nustatyti, kokiu laiku vienam ar kitam žmogui palankiausias metas priimti svarbiausius gyvenimo sprendimus, kada investuoti, kada vesti, kada keisti darbą ir panašiai.

Žmogui numerologija yra puiki savęs pažinimo priemonė.Ji gali padėti nugalėti silpnąsias savo asmenybės puses ir išvystyti stipriąsias. Numerologija iššifruoja labai svarbią žmogaus dalį, kuri dažnai yra pridengta kaukėmis.

Numerologijos mokslo, kokį jį regime šiandien, pradininku laikomas žymus senovės Graikijos matematikas ir filosofas Pitagoras, gyvenęs 569-470 m. prieš Kristų. Iš tikrųjų numerologijos mokslas yra daug senesnis nei Pitagoras, jo šaknys glūdi žydų Kabaloje. O šiuolaikinis numerologijos centras yra JAV Numerologijos tyrimų Institutas.

Likimo skaičius Įrašykite savo pilną vardą ir pavardę:

Likimo skaičius

Likimo skaičius parodo, kokiomis savybėmis pasižymime ir ko galime pasiekti gyvenime. Tai tarsi tėvų mums duotas vardas. Skaičius simbolizuoja visas mums suteiktas galimybes. Numerologai likimo skaičių vadina mūsų "potencialiu likimu". Gyventi taip, kad išnaudotumėme mums su gimimu suteiktas galimybes - sunku, bet tai turėtų būti svarbiausias tikslas. Lemtingas skaičius yra Jūsų gyvenimo dvasinė misija. Gyvenimo skaičius rodo, kas esame, o likimo skaičius - kuo galime būti.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

46 straipsnio “Likimo skaičius” komentarai

  1. Viskas tikslei ir nustebsu kai pamaciau savo sksiciu 7 .
    Gal nuskambes kvailai ,bet kai buvau 17m pjoveu malkas su grandininiu pjuklu rastu kruvoi ir kai pradejau nesti viska ka supjoviau ant vienos kalades radau labai tiksliai ir simetriskai su bruksniuku ispjaustyta 7ta o sebdien suzinojau kad tai mano skaicius .

  2. Labai patiko, ir atitiko ,patikrinau kelis žmones.Sakyčiau geriau nei horoskopas

  3. Žmonės suskirstyti į devynių skaičių grupes, kažkokia nesąmonė.

  4. Hello! My name is AnnaMarkova, our company need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best regards, Mary.

  5. Is dalies sutinku,bet ne viskas kas parasyta tinka apie mane gal 78 proc teisybe.Dauguma jo

  6. Labai Daug tiesos,galima tiesiog sakyti, kad tai apie mane :0

  7. Atitiko labai daug. Net profesija tokia, kaip rekomenduoja. Del pastabumo, man daug kas i policija siulo eiti darbuotis. Nesitikejau.

  8. NETIESA .ESU LABAI BENRAUJANTI ,KOMUNIKABILI IR VISAI NEMĖGSTU VIENATVĖS. MOKLAI MAN MĮSLĖ KAIP IR KOSMOSAS.