REKLAMA

Santykių palyginimas

REKLAMA,,,
Numerologija

Numerologija yra tikslusis mokslas apie skaičius, raides ir jų sąveiką. O kartu tai ir magiškas būdas, kuriuo skaičiai atspindi tam tikrus žmogaus polinkius ir gabumus, charakterio bruožus, kaip integralią visatos dalį. Teigiama, kad skaičiai turi mistinių savybių, o kiekviena bet kurios abėcėlės raidė atitinka tam tikrą skaičių. Pagal numerologiją, skaičiai, su kuriais žmogus ateina į šį pasaulį arba susiduria vėliau, vienaip ar kitaip veikia jo gyvenimą. Pavyzdžiui, iš gimimo datos skaitmenų galima sužinoti apie žmogaus ateitį. Taip pat, iš vardo, jį pavertus atitinkamais skaičiais, galima nusakyti žmogaus charakterį, vaidmenį šiame pasaulyje, išsiaiškinti, kas jį motyvuoja ir kur slypi jo gabumai. Numerologijos ekspertai naudoja skaičius nustatyti, kokiu laiku vienam ar kitam žmogui palankiausias metas priimti svarbiausius gyvenimo sprendimus, kada investuoti, kada vesti, kada keisti darbą ir panašiai.

Žmogui numerologija yra puiki savęs pažinimo priemonė.Ji gali padėti nugalėti silpnąsias savo asmenybės puses ir išvystyti stipriąsias. Numerologija iššifruoja labai svarbią žmogaus dalį, kuri dažnai yra pridengta kaukėmis.

Numerologijos mokslo, kokį jį regime šiandien, pradininku laikomas žymus senovės Graikijos matematikas ir filosofas Pitagoras, gyvenęs 569-470 m. prieš Kristų. Iš tikrųjų numerologijos mokslas yra daug senesnis nei Pitagoras, jo šaknys glūdi žydų Kabaloje. O šiuolaikinis numerologijos centras yra JAV Numerologijos tyrimų Institutas.

Tarpusavio santykių palyginimas Įrašykite savo gimimo datą: Įrašykite savo partnerio gimimo datą:

Tarpusavio santykių palyginimas

Poros tarpusavio santykių (suderinamumo) palyginimas paremtas numerologijos mokslu – partnerių gimimo datomis ir Gyvenimo skaičiumi. Suveskite savo ir partnerio (partnerės), ar kandidato į Jūsų širdį gimimo datas, o kompiuterinė numerologijos programa pateiks Jūsų poros santykių perspektyvas. Paaiškinime pirmasis minimas skaičius priklauso tam žmogui, kurio gimimo datą suvedėte į kairiąją lentelę.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

72 straipsnio “Santykių palyginimas” komentarai

 1. Viskas tiesa. Apie kerjerą ir pan. Apie meilės sritį tiesa… Nustebino bet nenuvylė.

 2. pragyvenom ar praegzistavom kažkaip 15 metų, tada trūko kantrybė

 3. Niekas nezino viskas nuo zmoniu paciu priklauso labai myliu savo maziuka ir skaiciai cia bejegei

 4. nezinau,esam skirtingu zenklu,bet panasaus budo ir poziuriu,tad ir sutariam puikiai.o cia parasyta kad ne is tolo nepanasu

 5. Sveika, Monika. Tikrai iseis ir dar geriau, vyresnis visada rupinsis nei tavo metu zmogus.Sekmes !:)

 6. Sveika, Monika. Tikrai iseis ir dar geriau, vyresnis visada rupinsis nei tavo metu zmogus.Sekmes !:)

 7. Jeigu su partneriu yra 15 metų skirtumas ar kas išeis mums

 8. grina tiesa pagal charakteri.tik skirtis nenuori.o as nenuoriu pikceis skirtis del mazo sunelio

 9. Mam tai atvirkščiai rašo aš norėsiu laisvės o paliko nes ji nori laisvės ir lakstyt per bernus

 10. 100 procentų tiesa, net verkt noris, net internetas taip mano 😀

 11. Aha.mistika,pradejo veikti!!Ir laaabai atitinka!Prieš 15metu nebučiau tuokusis jei tai perskaiciusi buciau-,nes dabar jau skiriames

 12. Na nežinau, su vyru 15 metų kartu, abu esame jaučiai, auginame 2 nuostabias dukras.
  Tik išmokom nusileisti vienas kitam. O namų nebūna be dūmų. Vyras pagal energetikus tai mano sielos žmogus, mano antra pusė,. Tai va tikėt, ar ne? 🙂

 13. O man nesutinka atsakymas, rodo, kad esam per daug skirtingi ir visokie kitokie, rimti santykiai neįmanomi, tačiau labai puikiai sutariam, esam įsimylėję ir į nieką jo nekeisčiau, neįsivaizduoju šalia savęs nieko kito, tmeldžiu, kad tai niekada nepasikeistų.

 14. Dar vienas santykių variantas …ir tas atitinka. Visai įdomu….