REKLAMA

Pitagoro kvadratas

REKLAMA,,,
Numerologija

Numerologija yra tikslusis mokslas apie skaičius, raides ir jų sąveiką. O kartu tai ir magiškas būdas, kuriuo skaičiai atspindi tam tikrus žmogaus polinkius ir gabumus, charakterio bruožus, kaip integralią visatos dalį. Teigiama, kad skaičiai turi mistinių savybių, o kiekviena bet kurios abėcėlės raidė atitinka tam tikrą skaičių. Pagal numerologiją, skaičiai, su kuriais žmogus ateina į šį pasaulį arba susiduria vėliau, vienaip ar kitaip veikia jo gyvenimą. Pavyzdžiui, iš gimimo datos skaitmenų galima sužinoti apie žmogaus ateitį. Taip pat, iš vardo, jį pavertus atitinkamais skaičiais, galima nusakyti žmogaus charakterį, vaidmenį šiame pasaulyje, išsiaiškinti, kas jį motyvuoja ir kur slypi jo gabumai. Numerologijos ekspertai naudoja skaičius nustatyti, kokiu laiku vienam ar kitam žmogui palankiausias metas priimti svarbiausius gyvenimo sprendimus, kada investuoti, kada vesti, kada keisti darbą ir panašiai.

Žmogui numerologija yra puiki savęs pažinimo priemonė.Ji gali padėti nugalėti silpnąsias savo asmenybės puses ir išvystyti stipriąsias. Numerologija iššifruoja labai svarbią žmogaus dalį, kuri dažnai yra pridengta kaukėmis.

Numerologijos mokslo, kokį jį regime šiandien, pradininku laikomas žymus senovės Graikijos matematikas ir filosofas Pitagoras, gyvenęs 569-470 m. prieš Kristų. Iš tikrųjų numerologijos mokslas yra daug senesnis nei Pitagoras, jo šaknys glūdi žydų Kabaloje. O šiuolaikinis numerologijos centras yra JAV Numerologijos tyrimų Institutas.

Pitagoro kvadratas Įrašykite savo gimimo datą:

Pitagoro kvadratas

Senovės Graikijos matematikas ir filosofas Pitagoras sukūrė specialią skaičių sistemą, arba taip vadinamą magiškąjį kvadratą, kuris suteikia galimybę numatyti žmogaus gyvenimo kokybę jam gimstant. Teigiama, kad kiekvienas žmogus gimdamas atsineša tam tikrų savybių rinkinį, kurios jį lydi gyvenime. Tiesa, kai kurios dėl aplinkos sąlygų ir aplinkinių poveikio gali kisti, o kvadratas parodo tik tas savybes, kurios buvo įgimtos.

Kiekvienas skaičius ir skaitmuo žmogaus gimimo datoje apibrėžia žmogaus charakterį, biolauką, gabumus, vidines savybes. Skaičių charakteristikos keičiasi priklausomai nuo jų kiekio: jei skaitmenų nėra - tos savybės žmogus neturi, jei skaitmuo vienas - savybė išvystyta silpnai, jei du - vidutiniškai, trys - savybė išsivysčiusi pakankamai gerai, kad, esant atitinkamoms aplinkybėms, būtų lengvai išvystoma ar panaudojama, keturi - savybė išsivysčiusi puikiai. Penki - tai jau riba: kai skaitmenų daugiau, savybė pradeda vystytis į priešingą pusę - ji silpsta ir virsta visai silpna.

Pats Pitagoras šią metodiką laikė aukščiausia savo pasiekimų viršūne.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

80 straipsnio “Pitagoro kvadratas” komentarai

 1. Dalis tiesos yra.Aš netikiu,kad visi žmonės gimią šią dieną yra vienodo charakterio.Mano nuomone niekas negali pasakyti apie mano praeitį ir nuspėti ateitį.Jei atsirastų toks žmogus,labai norėčiau su juo susitikti.Mano elektroninio pašto adresas:edmundas1946@gmail.com

 2. Labai retai sergu, mano sveikata stipri, bet nėra nė vieno ketverto. Bet yra tiesos.

 3. Sako kad 4-is astuonetus gali tureti tik gime nuo 1988 metu! As gimes 1983-iais ir 4 astuonetai

 4. Draugas.lt istiesu kitaip raso. Ta prasme raso tapati tik skaiciuoja kitaip kazkas cia ne taip

 5. vaikai nesigilinkit cia ne jums

  Mane atitiko net labai tiksliai, kam netinka gal tiks po 10metu, sakyciau sis testas yra zmonems kurie jau mate gyvenimo ir gali daryti isvadas sakyciau bent N30

 6. bla bla bla

  pievos nuo mazens vyras tik viena karta sirgo o cia aiskina kad serga pastoviai jai tuo tiketi tai gali zmogus i kapus anksciau laiko nueiti

 7. Visai įdomiai čia rado biski painiojasi sako kad pas mane nėra intuicijos o gale sako kad yra ir suprask kaip nori bet seip man patiko geras

 8. Neteisingai suskaičiuoja. Programuotojai, ištaisykite klaidas.

 9. Kaip gali būti, kad skirtingose svetainėse skirtingas atsakymas gaunamas . Draugas.lt pvz. visai kitaip

 10. Tai gimimo psichomatrica. Begyvenant ji kinta pagal tam tikrus dėsningumus.

 11. Kai žmogus turi vieną 1 ir du 8, tai pagal šią interpretaciją gaunasi, kad jis vengia atsakomybės, bet jo labai išvystytas atsakomybės jausmas.
  Na, gaunasi prieštaravimas, Ne visai tiksli interpretacija,

 12. Man patiko bet neviskas atitiko bet seip idomiai cia paskaiciau

 13. Nėra aštuonetų, bet man, jau sulaukusiai 77 metų amžiaus, sakyti, kad nesirūpinau savo tėvais – tikra netiesa. Motina slaugiau,tiesa, kartu su seserimi 5 metus, tėvui susirgus, išsiprašiau iš darbo ir budėjau prie jo iki pat mirties. Atsakomybės trūkumu nepasižymėjau, mano vienas iš vadovų yra pasakęs komplimentą, kad tokios atsakingos darbuotojos nebuvo sutikęs. Ištikimybės nesulaužiau. O skolintis tikrai nemėgstu, kaip ir prašyti kokios nors paslaugos. Kartą buvau priversta pasiskolinti, skolą grąžinau laiku. Visa kita galima laikyti, kad maždaug pataikyta.

 14. Gal galit pataisyt, kad veiktu arba padarykit mokama. Aciu uz pastangas.

 15. Viską kuo puikiausiai apie mane ir mano artimuosius pasakė!

 16. na visiškas ir keistas jumoras gal kam ir tinka, bet tai ne aš

 17. Data ne taip rasoma. Pirma diena.menuo.metai. ir visai kitas kvadratas gaunasi.

 18. jeigu viskas atitiktu as seniai buciau milijonierius ir ilsiesiciau maldivose :\

 19. nesamone- priestaravimai akivaizdus- “tobulas egoistas” , kuriam ” būdingas noras padėti kitiems, ypač silpniems, sergantiems, vienišiems. Jie iš tolo pajunta melą. Laiko save atsakingais už tuos, su kuriais susidraugauja arba suartėja”. kazkaip nelabai dera.

 20. Viskas į dešimtuką…. aišku apie bioenergetikaa negaliu nieko pasakyt bet visa kitą labai tikslu.

 21. 😀 truputi keista nes pirma raso kad turesiu profesija ir linkusi i mokslini darba o po to raso kad linkusi i fizini darba o cia kazkokia nesamone, man gerai labai sekas mokytis taigi… visa kita atitiko gal 20 %

 22. Nesamone visiska. Niekas neatitiko. Zodziu, zmones maziau tokiom nesamonem tikekit. Jei jus esat tiksliukai, tai ir liksit tiksliukais, ir nusisikt , kad cia rasys kitaip. Beje, cia reikia gimimo valanda zinoti, menulio fazes viska , jei jau taip tiksliai pasakyti.

 23. Gal gyvenimas mane taip susparde,kad dabar esu visai kitoks ,negu turejau buti .

 24. Aprašymas nebuvo net panašus į man būdingą. Keista, išbandžiau net kelias datas, ir pastebėjau, kad skaičiai lentelėje neatitinka esančių gimimo datoje. Vadinasi paskaičiavimai netikslūs.

 25. Paskaičiau, tai tokiu š****u žmogum pasijutau, nors tokia nesu

 26. Tai atitiko mano charakteri. jei kas pameluoja, tai nutraukiu santykius. Niekinu ta zmogu. Sakes.