REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 07–13 d.)

REKLAMA

Avinas. Neleiskite šią savaitę nusivylimui sujaukti meilės reikalų. Galbūt ir atsimušite į sieną, bet tai nereikš pabaigos. Jums tereikia sulėtinti tempą, kontroliuoti elgesį ir veikti, klausantis širdies. Malonumas aplankys netikėčiausiuose pavidaluose , jei tik sugebėsite persvarstyti savo motyvus ir kriterijus, kuriais vertinate kitus žmones. Pasitikėjimas savimi yra raktas, kuris atrakins jūsų širdį ir suteiks jums drąsos priimti visa, kas nutiks.

Tauras. Šią savaitę galite būti ir kietas, ir švelnus. Tai – gana jaudinantis derinys. Jūsų ženklą valdanti Venera  antradienį įžengs į Ožiaragio ženklą, tada susijungs su vaizduotės nestokojančiu Neptūnu. Todėl net kasdienėse situacijose sugebėsite elgtis aistringai ir kūrybingai. Šis stebuklingas aspektas įkvėps romantines svajas, susijusias su kelionėmis, arba įžiebs susidomėjimą asmeniu iš tolimų kraštų.

Dvyniai. Atrodo, šią savaitę Dvyniams teks priimti svarbų sprendimą, susijusį su santykiais. Jei su dabartiniu partneriu jus sieja daug bendro, pats laikas įdėti pastangų, kad santykiai taptų dar tvirtesni. Vienišiai, žinantys, ko nori, ir atkakliai to siekiantys parodys ambicingąją asmenybės pusę. Toks paprastas ir tiesus požiūris gali daryti stebuklus. Išrankumas, kaip iš pradžių atrodo, sumažina pasirinkimo galimybę. Kita vertus, reikia būti išrankiems, jei norite būtent tokio partnerio, o ne bet kokio.

Vėžys. Šią savaitę galite žengti svarbius žingsnius, kad turėtumėte tokius santykius, kokių ilgai siekėte. Penktadienį viską apskaičiuojantis Ožiaragis per jaunatį įžengs į septintąjį Vėžio būstą, atsakingą už santykius. Tai leis aiškiau pamatyti situaciją ir suteiks pasitikėjimo savo jėgomis.

Liūtas. Tarnybinis romanas arba žiežirba, kai suskubsite kažkam į pagalbą, gali plykstelėti ir galbūt uždegti susižavėjimo ugnį. Jei turite partnerį, nauji asistavimo, dėmesio rodymo būdai gali tapti netikėtu malonumų šaltiniu. Vienišiams gali atrodyti,  kad jie vaidina antraplanį vaidmenį meilės istorijoje, tačiau širdyje jie jausis pagrindiniais jos veikėjais. Ir gerai. 

REKLAMA

Mergelė. Penktadienį, kai Ožiaragis per jaunatį įžengs į jūsų ženklo penktąjį (meilės ir santykių) sektorių, būsite pasirengę priimti naują linksmybių dozę. Suorganizuokite vakarėlį ar prašmatnų susitikimą mieste. Taip įgysite galimybę pasirodyti visu gražumu. Tačiau nesuplanuokite visko iki smulkmenų, palikite vietos netikėtumams. Malonumas gali ateiti iš ten, iš kur nesitikite. Jei sugebėsite atsipalaiduoti ir priimti pokyčius, suprasite, kuo skiriasi džiaugsmingas laisvės pojūtis nuo nusivylimo,  kad negalite visko kontroliuoti.

Svarstyklės. Jūsų savybė kitų interesus laikyti svarbesniais už savo atrodo žavi, tačiau šią savaitę geriau jau patys vadovaukite paradui, neatiduokite linksmybių vairo į kitų rankas. Dabar jūsų ženklą valdanti Venera bus vadovauti mėgstančiame Ožiaragio ženkle. Žinoma, žvaigždės nesako, kad turite grubiai stumdyti žmones, ignoruodami jų jausmus. Tačiau žinodami, ko patys norite, galėsite lengvai peržengti kliūtis. Tokie jūs būsite dar patrauklesni priešingai lyčiai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA