REKLAMA

Kaip keliauti saugiai?

REKLAMA

Ar žinojote, kad likus dienai iki Mėnulio jaunaties yra bene didžiausia nelaimingų atsitikimų  kelyje tikimybė? Vakar (sausio 10 d., 11-ąją stoja Jaunatis) netikras pavojus apie bombą lėktuve sutrikdė daugelio skrendančiųjų iš Vilniaus kelionę. Žinoma, gerai, kad tik taip sutrukdė. Tačiau astrologai nebe reikalo kai kuriomis dienomis siūlo susilaikyti nuo kelionių.

Žvaigždės kartais išsidėlioja taip, kad dangaus šviesulių skaitytojai pataria mums nekelti kojos iš namų. Aišku, einame, bet kartais gal reikėtų pasisaugoti, kreipti dėmesį į įspėjamuosius ženklus?

Kelionės ir pastangos  per jas išvengti įvairiausių nesusipratimų, kliūčių, nelaimingų atsitikimų yra normali žmogiška reakcija. Taip siekiama  apsaugoti gyvybę, sveikatą ar turtą.

Astrologai, vadovaudamiesi tūkstantmete kolegų patirtimi, išmoko tiksliai apskaičiuoti pavojingas datas. Juk gyvenimas senovėje buvo daug pavojingesnis keliaujantiems, jokių perspėjimų SMS žinutėmis ar per TV žinias jie  negaudavo, apie jokius galimus pavojus jie negalėjo pasiskaityti po ranka esančioje visažinių „knygoje“ (internete).

Kometos gąsdino, žvaigždžių judėjimas atrodė nesuprantamas, todėl baugino. Kai kurie dangaus šviesuliai, pavyzdžiui, dvinarė Algolo žvaigždė Persėjo žvaigždyne apskritai turėjo labai bjaurią reputaciją. Dabar skaitydami perspėjimus žmonės net nemirkteli, tačiau senovėje mūsų protėviams jie įvarydavo baimę.

REKLAMA

Kreipsite dėmesį į astrologų perspėjimus ar ne, tai jau jūsų reikalas. Bet siūlome susipažinti su pagrindiniais astrologiniais įspėjamaisiais ženklais, nes keliauti šiandieniame pasaulyje yra ne ką mažiau pavojinga.

Diena iki Mėnulio jaunaties laikoma tokiu metu, kai įvyksta daugiau nelaimingų atsitikimų kelyje nei įprasta. Tada šis dangaus kūnas būna labiausiai aptemęs, beveik nematomas, ir visiškai nenusiteikęs linkėti mums geros kelionės. Ypač rizikingas laikas – penkiolika valandų – iki stojant jaunačiai. Šis metas vadinamas Hekatės valandomis arba šėtono laiku. (Kai kurie astrologai netgi išskiria tris dienas iki jaunaties ir jas vadina Hekatės dienomis). Graikų deivė Hekatė yra vaiduoklių ir pabaisų globėja, žudanti žmones, siunčianti į Žemę siaubus, ji taip pat globojo kryžkeles. Jei norite įtikti šiai deivei, keliaukite aiškiai žinodami kur ir kokiu tikslu. Nebijokite, tiesiog elkitės protingai. Tokie žmonės,  pasak graikų mitų, patinka Hekatei.

Diena iki Saulės užtemimo yra pati tamsiausia, tiesiogine ir perkeltine prasmėmis. Kaip pavyzdį, kas tokiu metu gali nutikti, astrologai primena britų princesės Dianos žūtį per automobilio avariją likus dienai iki saulės užtemimo.

Kai Saulė keliauja per Ugnies stichijos ženklus (Aviną, Liūtą, Šaulį), tai būna metas, kai visi yra energingesni, veiklesni, labiau skuba. Jei patys esate vienas iš šių ženklų, tokia būsena jums yra įprasta. Tačiau visiems kitiems reikėtų būti atidesniems, labiau susikaupti keliaujant. Pavyzdžiui, rugpjūtis (kai Saulė būna Liūto ženkle), būna pats vasaros atostogų įkarštis, patys užsienyje ir Lietuvoje pastebite suaktyvėjimą keliuose, oro uostuose, kitose transporto priemonėse. Metų pabaiga (kai Saulė būna Šaulyje) irgi būna tas laikas, kai dauguma leidžiasi į keliones.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA