REKLAMA

Vienas sakinys – išdavikas

REKLAMA

Zodiako ženklus geriau suprasti padės vienas vienintelis sakinys. Tereikia sužinoti, koks yra kiekvieno iš dvylikos gyvenimo šūkis arba kredo. Šis parodo jo požiūrį, kas jam yra svarbu, atskleidžia jo gyvenimo filosofiją. Stebėdami žmones jau supratote, kad tą pačią dieną gimusieji gali būti labai skirtingi. Zodiako kredo atskleis, kas yra bendro tarp to paties ženklo atstovų.

Avinas. „Aš esu.“ Su Avinais dažniausiai būna taip: ką matai, tą ir gauni. Jų veiksmai atspindi, kuo jie tiki. Avino ženklo atstovai geba būti čia ir dabar, visa esybe būti šiandienoje ir mėgautis kiekviena akimirka.

Tauras. „Aš turiu.“ Šio ženklo atstovai vertina tai, ką turi: žmones, patirtį, daiktus ir, žinoma, save. Taurai džiaugiasi šiuo įvairialypiu turtu ir stengiasi jį laikyti kuo arčiau savęs.

Dvyniai. „Aš galvoju.“ Jie jaučia nuolatinį žinių poreikį. Dvyniams reikia užimti aktyvų savo protą. Šio ženklo atstovams mintys yra geriausia pasaulio valiuta.

Vėžys. „Aš jaučiu.“ Gyvenimas Vėžiams yra jutimai. Jie viską tarsi praleidžia pro emocinį filtrą. Šio ženklo atstovai pagarbiai vertina jausmus, savo ir kitų, taip pat skatina elgtis ir aplinkinius.

REKLAMA

Liūtas. „Aš ketinu.“ Šio ženklo atstovų stipri valia yra gerai žinoma aplinkiniams. Kaip ir Liūtų vidinė stiprybė. Todėl jų nesustabdysi. Niekas neabejoja, kad sykį ką nors pradėję, Liūtai būtinai pabaigs.

Mergelė. „Aš analizuoju.“ Turite gebėjimą pastebėti ir žinoti, kas vyksta aplink jus, šias žinias sisteminti ir net didžiausioje sumaištyje pamatyti išeitį iš padėties. Tai jūs vadinate gyvenimu.

Svarstyklės. „Aš svarstau.“ Svarstyklės turi talentą atrasti pusiausvyrą savyje ir aplinkoje. Jų taikus būdas visur, kur beatsidurtų, skleidžia ramybės, harmonijos bangas.

Skorpionas. „Aš trokštu.“ Jūsų aistros yra kraštutinės, stiprios. Kai tik į Skorpiono širdį įsėlina troškimas, jis nenurims, kol šio nepavers realybe.

Šaulys. „Aš matau.“ Esate optimistiški, imlaus proto, tai padeda jums matyti platų pasaulio vaizdą. Jūsų požiūris į gyvenimą, ateities planai dažnai yra unikalūs.

Ožiaragis. „Aš naudoju.“ Geriau nei kuris nors kitas Zodiako atstovas žinote, kaip panaudoti visus turimus informacijos šaltinius, išteklius. Jūs gebate pasiekti visko, ką užsibrėžiate.

Vandenis. „Aš žinau.“ Jūsų atviras protas, gebėjimas žvelgti plačiau leidžia greitai įsisavinti informaciją ir surasti tinkamą sprendimą. Vandeniai yra labai socialūs, todėl jie noriai dalijasi su kitais žiniomis. Nes tik tokios, jų manymu, yra vertingos.

Žuvys. „Aš tikiu.“ Šio ženklo atstovai visada pasitiki intuicija  ir save pirmiausia suvokia per vidinio pasaulio prizmę. Žuvų idėjos, idealai, jausmai ir visa, kuo tiki, jiems ir yra gyvenimas.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA