REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 21–27 d.)

REKLAMA

Avinas. Ketvirtadienis ir penktadienis bus gana ramios dienos. Bet ne šeštadienis. Tada laukite karščio bangos meilės reikaluose.  Mėnulio pilnatis įžūliajame Liūte apšvies jūsų penktąjį, Romantikos, būstą ir jūsų ugningą asmenybę. Būsite nusiteikę pasinaudoti galimybėmis, išreikšti jausmus nesivaržydami ir gauti tiek dėmesio, kiek jūsų širdis geidžia. Kita vertus, jei dosniai dalysite dėmesį ir švelnumą, galite sulaukti to paties iš kitų.

Tauras. Šį šeštadienį jūsų namai taps linksmiausia vieta pasaulyje. Taip bus todėl, kad Mėnulio pilnatis entuziastingame Liūte veiks jūsų astrologinio būsto Pasilinksminimų ir energingumo sektorių. Labai gerai jaučiatės šeimininko vaidmenyje? Puiku, bet turėsite pasukti galvą, jei norėsite, kad svečiams pas jus būtų įdomu ir linksma. Esamuose santykiuose nuoširdus dėmesys gali atgaivinti aistrą, o naujuose  ją užaugins jūsų žaismingumas ir pasitikėjimas savimi.

Dvyniai. Penktadienį su partneriu ar jums svarbiu asmeniu turėsite rimtą pokalbį, aiškinsitės nesusipratimus. Todėl pasisvečiavimą ar pasibuvimą viešumoje teks atidėti kitai dienai. Jei manote, kad pokalbis nebūtinas, užteks iš šalies pažvelgti į susidariusią situaciją, ateities planus. Tačiau be emocijų, šaltu proto žvilgsniu. Šeštadienį būsite  nusiteikę bendrauti, flirtuoti, nes jūsų ženklo  trečiąjį, Bendravimo, sektorių veiks Mėnulio pilnatis Liūte. Jūsų gebėjimas linksminti kitus, pradėti pokalbį bet kur su bet kuo suteiks gyvumo vakarėliui ar pasibuvimui.

Vėžys. Jausmingas Mėnulis įeis į jūsų ženklą ketvirtadienio vakarą, o jūs panirsite į apmąstymus. Jei jus domina koks asmuo, drąsiai ženkite pirmą žingsnį. Bet, jei sutiksite žmogų, kuris jums nepatinka, visiškai ramiai pasitraukite, užsidarykite savame kiaute. Šeštadienio rytą jūsų nuotaika pasikeis kardinaliai. Mėnulis įeis į gyvybingojo Liūto ženklą. Jis visam savaitgaliui jums įkvėps drąsos būti žaismingesniems, vilkėti ryškesnius drabužius ir atrodyti labiau pasitikinčiais savimi.

Liūtas. Tai gali būti įsimintina savaitė, nes Mėnulio pilnatis svečiuosis jūsų dramatiškame ženkle. Jausmai kunkuliuos, jie nenurims, kol jų neišreikšite. Jus užvaldys stiprios emocijos – nuo pykčio iki ekstazės. Todėl jums prireiks savidisciplinos, kad sugebėtumėte  juos kontroliuoti. Tai nereiškia, kad šiuo ypatingu energinio pakilimo metu turite visiškai save suvaržyti. Tinkamoje aplinkoje, kurioje jaučiatės saugiai ir gerai, šokite, dainuokite, linksminkitės ir švęskite šventę vien todėl, kad esate gyvi. Tai jūs mokate.

REKLAMA

Mergelė. Šią savaitę atrodys, kad baigėsi visi reikalai, bus mažai veiksmo. Ši kosminė pertrauka skirta pabūti ramiai, vienumoje ar su linksmu, atsipalaidavusiu žmogumi. Minios, didesnių susibūrimų geriau venkite. Penktadienis tinkamas su esamu ar potencialiu partneriu aptarti su jausmais susijusius reikalus. Skirtingos vertybės, lūkesčiai ir poreikiai gali suardyti santykius. Todėl geriau išsiaiškinkite, ko kuris iš jų tikitės. Jei esate vieniši, pasikalbėkite su patikimu draugu, aptarkite savo širdies reikalus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA