REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (01 28–02 03 d.)

REKLAMA

Avinas. Nesistenkite per  jėgą bruktis į kompaniją, ieškoti linksmybių. Leiskite joms susirasti jus. Avino ženklą valdanti Marso planeta penktadienį pereis į Žuvis. Tai sušvelnins jūsų elgesį, labiau atsiversite meilei – gebėsite ją geriau priimti ir skleisti. Šiuo metu geriau susiraskite ramią vietą pasikalbėti su jums svarbiu asmeniu, o ne mėginkite perrėkti minią ar garsią muziką, kai išsakysite savo jausmus. Be to, kai kalbėsitės intymioje aplinkoje , išdrįsite parodyti savo švelniąją pusę.

Tauras. Santykiai gali imti vystytis visiškai skirtinga kryptimi, nei manėte, nes penktadienį Taurus valdanti Venera įeis į keistuolio Vandenio ženklą. Laužykite savo socialinius įpročius, mokykitės bendrauti ir flirtuoti kitaip, kaip niekada dar nedarėte. Nesileiskite spaudžiami asmens, kuris nenori keistis. Būsite laimingesni, kai laiką leisite nekonservatyvių žmonių kompanijoje, nei mėgindami įtikti nelanksčiam asmeniui. Dabar jums svarbiausia yra laisvė. Viskas gerai, jei nuspręsite pabėgti nuo galimų dramų ir pasidžiaugti jums mielų žmonių draugija.

Dvyniai. Šią savaitę jus trauks neįprasti potyriai ir keisti žmonės. Taip bus todėl, kad viliokė Venera penktadienį pereis į avangardinį Vandenį. Jus labiau nei įprastai trauks kitos kultūros, o intelektualūs ir priverčiantys susimąstyti žmonės atrodys itin patrauklūs. Kažko besimokydami galite gauti galimybę susipažinti su įdomiu asmeniu. Per pokalbį jūsų protas aktyvuojamas ir atveria kelią meilei į jūsų širdį.

Vėžys. Socialinis gyvenimas suaktyvės, kai šeštadienį Mėnulis pereis į aistringąjį Skorpioną. Jis aktyvuos penktąjį jūsų astrologinio būsto, kuris atsakingas už romantinius jausmus, sektorių. Tai padės jums drąsiau reikšti savo norus. Nesėdėkite rankų sudėję ir nelaukite, kol kas nors pas jus ateis. Eikite patys ten, kur tikitės rasti jums svarbų asmenį. Esate pakankamai jautrūs, kad sugebėtumėte  paaiškinti savo poreikius, neįžeisdami kitų ir nepriversdami jų jaustis nejaukiai. Truputėlis viliojimo meno padės sukurti intymią atmosferą su tuo, kuris jums rūpi.

Liūtas. Šią savaitę įkvėpsite šviežio romantikos vėjo, nes meilės planeta Venera penktadienį įeis į jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių. Tačiau dabar kelias į jūsų širdį eina per protą. O jis padės atskirti, kas jam suteiks malonumo, o kas nuvils. Netikėtą malonią staigmeną gausite tada, kai (vienišiai) užmegs pažintį su ne jūsų tipo žmogumi arba su esamu partneriu (įsipareigojusieji) išmėgins kai ką naujo. Bandykite, eksperimentuokite ir atraskite lobį, kurio esate verti.

REKLAMA

Mergelė. Aistringasis Marsas penktadienį įeis į jūsų astrologinio būsto Santykių sektorių ir ateinančioms šešioms savaitėms jūsų asmeniniame gyvenime netrūks stebuklų. Švelnumas ir atsidavimas yra tas raktas, kuris leis pajausti antrąjį kvėpavimą su dabartiniu partneriu ar padės užkariauti jums patinkančio žmogaus dėmesį.  Jūs daug tikitės, o tai atveria duris į naują intymumo lygmenį. Tačiau jūsų gebėjimas viską įkainoti, vertinti partneriui gali atrodyti keistai.  Stenkitės pasineri į svajonių romaną, bet neapsunkinkite savęs mintimis apie ateitį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA