REKLAMA

Kulinarinis horoskopas

REKLAMA

Medžių, gėlių, augintinių, namų, metų, mėnesio, dienos, savaitgalio horoskopas… Tiek visokių prigalvojo astrologai. O štai ir kulinarinis horoskopas.

Avinas (03.21–04.20)
Mėgsta gerai pavalgyti, bet ne gaminti. Pirmenybę teikia paprastiems ir sveikiems patiekalams. Virtuvėje reikalingas didelis šaldiklis, kad galėtų sudėti įvairiausius produktus. Išėmei, atšildei ir ant stalo. Geriausiai jaučiasi greito aptarnavimo užkandinėse. Namie karaliauja skrudintuvas, mikrobangų krosnelė, plakiklis ir kiti elektriniai pagalbininkai.

Patarimas: valgykite lėtai, mažinkite riebių patiekalų. Nors kartą per savaitę nustebinkite vyrą ar žmoną skania vakariene prie žvakių.

Jautis (04.21–05.21)
Jų virtuvė – kaip lobynas, joje rasi visko. Čia vyrauja tvarka. Jaučiai – prisiekę smaguriai, prapuola virtuvėje ruošdami priėmimus, kurių parengimo tobulumas neatsiejamas nuo malonumo gaminti. Dirba taupiai ir estetiškai, ypatingą dėmesį skiria puikiam serviravimui, elegantiškoms staltiesėms. Jų namuose valgoma punktualiai pagal nustatytą tvarką. Vėliau patiekiamas nepriekaištingas desertas.

Patarimas: naudingiausia yra pasivaikščioti, o ne smaguriauti šokoladu.

REKLAMA

Dvyniai (05.22–06.21)
Šie kaprizingi sutvėrimai prapuola egzotiškoje virtuvėje. Visko po truputį ir ne per dažnai. Kavos ir arbatos kasdien. Virtuvėje eksperimentuoja nuolatos išgalvodami naujų patiekalų, žinoma, nežiūrėdami į kulinarines knygas, nuo kurių linksta lentynos. Negaišta laiko ruošdami įprastus kasdienius valgius. Patys valgo skubėdami, stovėdami ir bet ką.

Patarimas: niekada nepraleiskite pusryčių – tai turi tapti jūsų gyvenimo taisykle.

Vėžys (06.22–07.22)
Šis Zodiako ženklas prisirišęs prie mamos ar močiutės receptų. Mėgsta ruošti pietus šeimos nariams, draugams. Vėžiui svarbiausia – ne valgis, o pabuvimas kartu. Mėgsta gaminti, taip pat laikyti virtuvėje senus kurį iš artimųjų primenančius daiktus. Pirkdamas produktus kreipia dėmesį į turinį, o ne į pakuotę. Vengia maisto su konservantais, maistiniais dažais, dirbtiniais priedais. Labiau vertina paprastus, sveikus patiekalus.

Patarimas: mažiau mėgaukitės šokoladu. Valgykite ramiai, nesinervindami ir neskubėdami.

Liūtas (07.23–08.23)
Smaguris iš didžiosios „S“. Jo virtuvėje būna tik aukščiausios kokybės produktai. Liūtas nemėgsta kasdien virti šeimai, bet sulaukęs svečių demonstruoja didžiulius kulinarinius gebėjimus, kurie reikalauja daug darbo. Virtuvėje po pietų vyrauja netvarka. Kartais nesuprasi, nuo ko reikėtų pradėti tvarkytis. Noriai lankosi kavinėse, restoranuose.

Patarimas: valgykite vaisius, atsisakykite traškučių. Nors truputį sportuokite.

Mergelė (08.24–09.23)
Mergelės ženklo atstovas mėgsta virti ir kepti, yra gerai organizuotas. Taupus lyg voverė, užpildo rūsį žiemai tiek, kad vėliau tenka išdalyti atsargas kaimynams. Jo svajonė yra virtuvė-laboratorija: gera orkaitė, elektriniai plakikliai, garpuodis ir kitokios pagalbinės priemonės. Labai jautrus, turi virškinimo sutrikimų. Nepersivalgo, saugo linijas.

Patarimas: virkite, neatitrūkdami nuo realybės, venkite monotonijos, išdrįskite eksperimentuoti.

Svarstyklės (09.24–10.23)
Gamina įvairius išgalvotus patiekalus. Labiausiai mėgsta kepti pyragus ir tortus. Pradingsta  ruošdamos įvairius desertus, nors, kaip pačios tvirtina, visur žino ribas. Didelis stalas, daug namiškių, graži staltiesė, ant stalo – gėlės, puikus serviravimas – visa tai džiugina Svarstykles.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA