REKLAMA

Vasario prognozė 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

Žuvų žvaigždyne vasario mėnesį susitelkusios planetos vers mus greičiau pajausti nuovargį ir žadins poreikį padaryti pertrauką, pasvajoti, užsiimti kūryba ar paprasčiausiai paatostogauti. Kas vis tiek norės ar bus priverstas smarkiai dirbti, turėtų imtis tokių užduočių, kurios nereikalauja didelės koncentracijos. Vasario pabaigoje sustiprės Merkurijaus įtaka. O jis į ramią kasdienybę įneša chaosą ir nesusipratimus. Sunku bus tesėti pernelyg konkrečius pažadus, dirbti preciziškus darbus.

Patarimas: stenkitės plaukti pasroviui ir klausykitės vidinio balso, neskubėkite dėl savo nesėkmių kaltinti kitų.

AVINAS
(02.21–04.20)

Polėkis
Jupiteris ir Uranas vasario mėnesį tieks Avinui energiją ir pasirūpins, kad jam netrūktų entuziazmo. Užsibrėžtus planus bus nesunku įgyvendinti, dauguma darbų Avinui pavyks tarsi savaime, tai suteiks jam polėkio ir stiprins pasitikėjimą savimi. Iš kitų jis sulauks pripažinimo ir pagyrų.

Patarimas Avinui: atsargiai. Nors pasisekimas skatins jaustis visada teisiu, neužsimirškite! Kartais būna išmintinga nusileisti kitiems ir atidžiau įsiklausyti į jų nuomonę. Išpuikimas – Avino bėda!

REKLAMA

JAUTIS
(04.21–05.20)

Fantastiškai geras metas
Tai bus tobulas mėnuo taiką ir ramybę mėgstantiems jaučiams. Turėdami tikslą prieš akis, jie galės nuosekliai, nesiblaškydami žengti į priekį. Visą mėnesį netrūks nei energijos, nei kantrybės dideliems darbams. Sėkmingai įgyvendinami projektai užtikrins materialinį saugumą. Svarbiausia nepristigti norų!

Patarimas Jaučiui: ramiai ryžkitės užsibrėžti sau kuo daugiau ir imtis drąsesnių iššūkių. Ką pradėsite vasario mėnesį, tą sugebėsite įveikti.

DVYNIAI
(05.21–06.21)

Aplinkiniu keliu į tikslą
Dvyniai vasario mėnesį bus kupini pasitikėjimo savimi. Tačiau atsargiai: Jupiteris ir Merkurijus paskatins jus į viską žiūrėti per daug atsainiai ir numoti ranka į tai, kas nepasiseka iš pirmo karto. Nebūkite lengvabūdžiai ar naiviai patiklūs. Nesusipratimai, apgavystės ir netesėti pažadai apsunkins jūsų gyvenimą.

Patarimas Dvyniams: geras laikas pakeliauti arba pasirūpinti savišvieta. Pasvarstykite, ar ne laikas pasirūpinti kvalifikacijos kėlimu arba užsirašyti į kokius nors kursus.

VĖŽYS
(06.22–07.22)

Laikas švelnumams
Vasario mėnesį Vėžys bus nusiteikęs erotiškai ir romantiškai, darbas jam nerūpės taip, kaip anksčiau. Gyvenimo partneris atsilieps į jo jausmus ir mielai leisis viliojamas. Vieniši vėžiai turės puikių šansų įsimylėti.

Patarimas vienišam Vėžiui: skubiai šokite nuo jaukios sofos! Kitaip svajonių partneris ieškos jūsų veltui. Pasinaudokite visais draugų kvietimais, nepraleiskite nė vieno įdomaus renginio, visur dalyvaukite, patys renkite smagius vakarėlius namuose ir stenkitės užmegzti naujų kontaktų. Bendraukite, puoselėkite pažintis. Žvaigždės žada jums jaudinančių susitikimų.

LIŪTAS
(07.23–08.23)

Metas keisti kursą
Tokio varginančio krūvio, kuris teks jam vasario mėnesį, Liūtas bus nesitikėjęs. Jam atrodys, kad jau nebeįstengs susidoroti su savo užduotimis, įveikti jį užgriuvusių sunkumų ir išspręsti tokios daugybės problemų. Grės perdegimas, apims noras viską mesti ir bėgti į dykumą, kuo toliau nuo viso to, kas taip prislėgė iš visų pusių ir neleidžia net atsikvėpti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA