REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 04–10 d.)

REKLAMA

Avinas. Nuo penktadienio iki sekmadienio, kai Mėnulis Vandenyje aktyvuos vienuoliktą jūsų ženklo būstą, atsakingą už Draugus, pasimatymai gali priminti klasės susitikimą ar draugų susibūrimą. Būsite nusiteikę nerūpestingai, atsipalaidavę su dabartiniu partneriu ar linksminsitės su nauju. Per daug nepriplanuokite, nes paskui nervinsitės, kad nespėjate vykdyti visų punktų. Pernelyg ambicingas planas garantuotai nuvils ir išprovokuos jūsų pyktį. Būkite kuklesni, tada vietoje pykčio patirsite pasitenkinimą. Rinktis jums.

Tauras. Jau ketvirtadienį žaisminga Venera ir entuziastingai nusiteikęs Jupiteris pakutens Taurų širdis. Gali būti, kad su kolega nueisite į viešą renginį ar ką nors dirbdami patrauksite priešingos lyties atstovų dėmesį. Tai gali sukelti tam tikrų nesusipratimų, bet greičiausiai jūs tos situacijos nevertinsite taip griežtai, kaip kai kurie aplinkiniai, ir sugebėsite gerai leisti laiką. Jei iš tiesų peržengsite ribas,  sekmadienį Saturnas, priverčiantis susidėlioti prioritetus, viską sustatys į vietas.

Dvyniai. Aštrus sąmojis ir greitas liežuvis penktadienį jums padės užmegzti naujas pažintis ar pagyvinti kasdienybę su dabartiniu partneriu. Tik įsitikinkite, kad aplinkiniai supranta, kada juos erzinate: kas vienam atrodo juokinga, kitą gali ir įžeisti. Ramiai pabūti šią savaitę jums bus sudėtinga užduotis, nes nerimstantis protas vers kūną nuolatos judėti. Jei jums nuobodu, padarykite ką nors neįprasto, kad praturtintumėte kasdienybę. Jūsų kūrybinga vaizduotė yra neišsenkantis linksmybių fontanas.

Vėžys. Šeštadienio vakarą Mėnulis Vandenio ženkle aktyvuos aštuntąjį jūsų astrologinio būsto sektorių, o tai privers jus su priešingos lyties atstovais elgtis neįprastai. Galite sutikti keistą žmogų ar patekti į situaciją, kuri bus ir keista, ir jaudinanti. Jei sugebėsite priimti jums siunčiamas staigmenas, tai bus jums didžiausias atlygis. Jo neteksite, jei įsikibę laikysitės senų elgsenos modelių. Naujas pažintis laikykite eksperimentu, kai sau leidžiate laisvai tyrinėti, pažinti kitokį požiūrį, o tada suvokti, koks iš tiesų jums tinka labiausiai.

Liūtas. Mėnulis Vandenio ženkle išjudins jūsų astrologinio būsto septintą sektorių, atsakingą už Partnerystę. Tai reiškia, kad būsite prisirpę romantiškam vakarui (turintys porą Liūtai) arba nuotykiui (vienišiai). Šis energijos pliūpsnis labai pagyvins jūsų meilės reikalus. Tai bus susiję su laisvos dvasios asmeniu, kurį sutiksite, arba naujais ir neįprastais dalykais, kuriuos išmėginsite su dabartiniu partneriu. Tegu jumyse nugali lengvumas, nes rimtas veidas daugelį aplinkinių atstums. Palikite erdvės partneriui, neprilipkite prie jo. Taip jis tik priartės prie jūsų, o ne tols. Tai – elementari tiesa, nors skamba gana keistai.

REKLAMA

Mergelė. Jūsų ženklą valdantis Merkurijus susitiks su aistringuoju Marsu, o tai aktyvuos jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių. Galimi susidūrimai, kai nesirenkami žodžiai. Jei juos gebėsite valdyti, švelniai erzinsite, o ne apibersite lyg žarijomis, tai sušildys partnerio jausmus ir padidins susidomėjimą jumis. Taip pat nebandykite išsisukti nuo galimybės išmėginti naujų dalykų su jums svarbiu asmeniu. Šiuo metu daugiau prarasite, jei įsikibę laikysitės senų elgsenos modelių.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA