REKLAMA

Astrologija padeda kurti geresnius santykius?

REKLAMA

Meilė – ji graži, sudėtinga, skausminga ar palaiminga. Tiems, kurie stengiasi meilę auginti, stiprinti, puoselėti ja grįstus santykius, į pagalbą gali ateiti ir žvaigždės. Astrologai teigia, kad tam tikros astrologijos žinios gali padėti geriau suprasti partnerį ir sukurti tvirtesnį ryšį. Štai penkios priežastys, kaip tai jums gali pasitarnauti.

1. Astrologija padeda geriau suprasti savo ir partnerio poreikius.

Bet kokių santykių sėkmę lemia kito žmogaus ir savo poreikių suvokimas, žinojimas. Kai kuriems reikia daug laiko pabūti vienumoje, kiti trokšta bendrauti, jiems to reikia dažnai ir daug, treti tenori jaukiai prisiglausti prie partnerio. Yra žmonių, kuriems, atrodytų, niekada negana dėmesio ir komplimentų. Yra ir tokių, kuriems būtinas nuolatinis lietimasis, fizinis kontaktas.

Besidomintys astrologija ir sukaupę tam tikrą kiekį žinių apie Zodiako ženklus, ima geriau suvokti kiekvieno jų esminį poreikį. O tai labai padeda bendrauti. Pavyzdžiui, Dvyniams yra būtinas žodinis bendravimas, o Liūtas jaus nepasitenkinimą, jei iš partnerio nesulauks pakankamai dėmesio ir garbinimo. Ši astrologinė informacija jums padeda geriau išreikšti ir paaiškinti savuosius poreikius partneriui, taip pat suvokti, ko jis tikisi iš santykių.

2. Astrologija išmokys, kaip kovoti už savo interesus.

REKLAMA

Iš tiesų niekas neskatina ginkluotis ir veržtis į pirmąsias maištininkų gretas. Vis dėlto išmokti ginčytis (smulkioji kovos forma) – būtina, nes to santykiuose neišvengsite. Jei mokate nepritarti partneriui ir išsakyti savo nuomonę pagarbiai ir sąžiningai, tada ryšys tik stiprėja.

Astrologai gali padėti pasirinkti tinkamą kovos stilių. Sakykime, poroje yra Skorpionas ir Avinas. Vertėtų žinoti, kad Skorpionas niekada neleis ginčui baigtis, kol išsamiai (net jei tai užimtų keletą valandų) neišnagrinės jo priežasčių. O štai Avinui problema, dėl kurios ginčijamasi, rūpi tik šiuo momentu, paskui jis į ją numoja ir nori kuo greičiau judėti tolyn. Partneriai, suvokę šiuos savo skirtumus, kantriau reaguos į juos ir stengsis atrasti kompromisą, abu tenkinantį sprendimą. Ir kiek įmanoma greitesniu tempu, kad vienas iš ginčo dalyvių, praradęs kantrybę, netrinktelėtų durimis.

3. Astrologija padeda susikurti labiau tenkinantį seksualinį ryšį.

Seksas, fizinių poreikių tenkinimas yra svarbi romantinių santykių dalis. Astrologai tvirtina, kad ir čia jie gali pasitarnauti. Kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų troškimų, poreikių, dalykų, kuriuos labai mėgsta ir kurių vengia.

Pasiskaitę apie partnerio Zodiaką, galite geriau suprasti, ko jis tikisi iš seksualinio ryšio, kas jį įaudrina, o kas gali akimirksniu atimti norą mylėtis, kokios yra jo erogeninės zonos, kaip dažnai ir kokio sekso jiems reikia.
Pavyzdžiui, jausmingiems Jaučiams patinka, kai juos įaudrina pamažu (iš pradžių siunčiamos žinutės, galbūt namuose laukia paliktos užuominos), vėliau, pasiekus miegamąjį, jiems reikalinga lytinio akto preliudija. O štai Vėžiams ypač svarbūs jausmai. Jam norisi mylėtis su emociškai jam svarbiu žmogumi, jį liesti, besimylint žvelgti partneriui į akis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA