REKLAMA

Numerologinė vasario apžvalga

REKLAMA

2013-ųjų vasaris – tikras darbymetis. Antrasis metų mėnuo bus gana stabilus, pokyčių nenusimato. Jei norite kažką rimtai ir ilgam keisti, vasarį to geriau nedarykite. Tačiau planuoti, kurti ilgalaikius planus – tinkamas metas. Kaip ir suvokti, kas iš tikrųjų yra ir ką reiškia žodis „stabilumas“.

Naujų darbų geriau nepradėkite, ramiai tęskite anksčiau pradėtus. Nepatartina remontuoti butų, jau nekalbant apie kitas patalpas. Gali iškilti problemų, jei norėsite jas išnuomoti.

Vasaris ypač tinkamas spręsti finansines ir teisines problemas, palanku investuoti į ilgalaikius projektus.  Po vasario 10 dienos palankus laikas steigti įmones ir jų filialus. Jei dabar jūsų netenkins kokie nors rezultatai, ateityje suvoksite, kad viskas, kas daroma, yra tik į gera. Vėliau padėkosite Visatai, kad klausimas išsisprendė būtent taip.

Jei įsidėmėjote, ką anksčiau sakiau apie ilgalaikius projektus, tai reiškia: ką dabar darysite, rezultatų sulauksite po septynerių (jei esate moteris), o  visi kiti – po 9 ir 12 metų. Tada nebereikės klausti, kodėl, už ką man taip, ieškoti kaltųjų nebebus prasmės. Ką pasėsite, tą ir pjausite. (Čia kalbu apibendrintai, asmeninė konsultacija padeda konkrečiam žmogui, kuris dažnai nesuvokia, ką pasėjo.)

Ypatinga bus vasario 9-oji. Tądien gali nutikti įvairių netikėtumų. Ypatingomis mėnesio dienomis mes visi gauname atpildą už padarytus veiksmus. 

REKLAMA

Vasario 10, 12, 14 dienomis ypač palanku spręsti ilgalaikius įsisenėjusius klausimus, atnaujinti neįvykdytas sutartis, kad gautume naujos energijos. Naujų sutarčių šiomis dienomis geriau nesudarinėti.

Nelengvas periodas laukia vasario 21–23 d. Vasario 27-oji gali pasauliui atnešti staigmenų. 

Atsižvelgiant į paskaičiavimus, šis mėnuo bus pelningas. Seksis tiems, kurie siekia stabilumo.

Parengė numerologė Galina Šmidt.
 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA