REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 11–17 d.)

REKLAMA

Avinas. Emocionalusis Mėnulis antradienį įeis į jūsų veržlų ženklą ir masins rizikuoti asmeniniuose reikaluose. Nepasitenkinimas dabartine situacija privers jus žengti iš šešėlio ir drąsiai, gal net akiplėšiškai, pareikšti apie savo poreikius ir norus. Santykiuose imantis iniciatyvos visada yra tikimybė, kad būsite atstumti ar gausite neigiamą atsakymą į išreikštą prašymą. Jei siekiate meilės, šįkart neužteks kalbėti, reikės ir pakovoti. Bet nebūtina atsiprašinėti dėl to, kad klausote savo širdies. 

Tauras. Jausmus kurstantis Mėnulis jūsų hedonistiniame ženkle viešės nuo penktadienio ryto iki šeštadienio popietės. Geras maistas, muzika ir masažas gali paversti jus murkiančiu kačiuku, netrūks norinčių jį priglausti ir paglostyti. Jei vis dėlto apsispręsite neiti į restoraną, o susižavėjimo objektui gaminti patys, greičiausiai nesuklysite. Tik viską planuokite iš anksto, kad išvengtumėte įtampos ir galėtumėte mėgautis džiaugsmu, kurį teikia gebėjimas duoti ir imti.

Dvyniai. Antradienį imkitės sunkios užduoties (pavyzdžiui, pokalbio, kurį ilgai atidėliojote), ji pavyks puikiai. Tądien gebėsite tiesiai, bet švelniai išsakyti esminius dalykus. Šį savaitgalį būtina laikytis privatumo, nurimti, vengti viešumos. Tačiau nuotaikos drastiškai keisis jau nuo sekmadienio popietės, nes tada Mėnulis įeis į judrų jūsų ženklą. Būsite smalsūs ir žavūs, trauksite aplinkinių dėmesį. Galite paflirtuoti, tik neįskaudinkite mylimo ar jums svarbaus žmogaus.

Vėžys. Ši savaitė bus kupina bendravimo. Gal kažką sumanysite su draugais, o galbūt aktyviai dalyvausite kokios nors organizacijos veikloje. Jums nėra labai paprasta būti dideliuose susibūrimuose, tačiau šiuo metu mieliau laiką leisite su keliais, o ne su vienu vieninteliu žmogumi. Per darbą galite susipažinti su nauju įdomiu asmeniu. Jei turite partnerį, su juo bus smagu užsiimti bendra veikla. Svarbiausia, kad penktadienį atliktumėte būtinus darbus, tada savaitgalį turėsite laisvas rankas.

Liūtas. Šį savaitgalį norėsite patinginiauti. Emocingasis Mėnulis bus užsispyrusiame Tauro ženkle, o tai blokuos jūsų kūrybingumą. Tačiau visada galite pasinaudoti turtinga vaizduote ir susigalvoti kokios nors veiklos, kuri nekelia įtampos. Per daug neįpareigojantis pasimatymas jaukioje vietoje praeis geriau nei mėginimas patekti į madingą restoraną. Nerenkite grandiozinio pasirodymo. Būkite švelnūs ir nuoširdžiai dėmesingi, tai padės užmegzti naujas pažintis arba sutvirtinti seną ryšį.

REKLAMA

Mergelė. Šį savaitgalį netikėtai gerai jausitės visai jums nepažįstamoje aplinkoje. Mėnulis jaukiame Tauro ženkle leis jums jaustis lyg namuose, bendraujant su kitų kultūrų žmonėmis ar atsidūrus jums neįprastoje erdvėje. Sugebėsite būti atsipalaidavę, todėl būsite puikūs kompanionai. Jūsų pakantumas žavės ir trauks priešingos lyties atstovus. Atvėrę protą naujiems potyriams ir galimybėms greičiausiai atlaisvinsite kelią, kuriuo atžygiuos ir malonumas.

Svarstyklės. Mėnulis Tauro ženkle aktyvuos jūsų astrologinio būsto Intymumo sektorių. Užsispyręs jūsų dėmesio objektas trukdys jums judėti greičiau. Kuo daugiau jį spausite, tuo labiau jis priešinsis. Švelnumas ir netiesioginis įtikinėjimas jį paveiks labiau. O jei  pasiseks sutikti ramų ir atsipalaidavusį jus dominantį asmenį, iškart ir patys atsipalaiduosite, pasijausite patogiai. Tai padės su juo suartėti tiek intelektiniame, tiek emociniame lygmenyse.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA