REKLAMA

Susitaikymo horoskopas

REKLAMA

Astrologija gyvuoja kelis tūkstantmečius. Santykiai tarp žmonių – kelis milijonus metų. Problemos, kylančios tarp dvikojų Žemės gyventojų, tęsiasi iki šių dienų, nors gyvenamoji aplinka ir buitis tobulėja.  Astrologai gali kiek sumažinti ginčų ir pykčių tarp skirtingų Zodiako ženklų arba padėti jiems susitaikyti.

Avinas. Susitaikyti su vyriškos lyties Avino ženklo atstovu – gana lengva. Kad ir kaip audringai pyktumėtės, žinokite, kad susitaikymo nereikėtų pernelyg ilgai atidėlioti. Jis ne tik pamirš konfliktą, bet ir jus, su kuria ginčijosi.

Avinas ir pats gali žengti pirmą žingsnį ir pasiūlyti taikytis. Tokiu atveju, jums telieka džiaugsmingai su tuo sutikti. Tik nereikia aptarinėti ginčo detalių, net jei labai norisi priminti nuoskaudas ir prašyti paaiškinimo ar atsiprašymo. Tai Aviną tik sunervintų ir galbūt duotų pradžią naujam konfliktui. Būkite linksma ir energinga. Avino ženklo vyras tada visomis jėgomis sieks jūsų palankumo, pamiršęs visus ginčus.

Jei susipykote su Avino ženklo moterimi, neskubėkite taikytis. Šiek tiek palaukite, patylėkite, nutaisykite įsižeidusią miną. Greičiausiai ji pati prieis ir atsiprašys. Avino ženklo atstovės greitai praranda pusiausvyrą, bet jų pyktis kaipmat praeina. Tada jos ima gailėtis dėl emocijų protrūkio.

Тauras. Susitaikymas su Tauro ženklo vyru gali užtrukti. Jo nuotaika keičiasi negreitai. Tauras gali ilgai pykti, bet jis yra gana taikus, todėl palankiai įvertins mėginimą susitaikyti. Geriausia tai daryti ne telefonu, o asmeniškai.

REKLAMA

Pakvieskite Taurą į svečius, sukurkite malonią aplinką, te jus supa daiktai, kuriuos siejate su gerais atsiminimais, pagaminkite jo mėgstamą patiekalą. Taip pat apsirenkite drabužius, kuriuos jis mėgsta, kai vilkite. Tai jį veiks raminamai, primins gražų kartu praleistą laiką ir suminkštins širdį. Žodžiai nėra jam tokie svarbūs kaip veiksmai.

Tauro ženklo moteris yra jautri. Kad ir koks audringas būtų konfliktas, žinokite, kada sustoti. Jei įžeisite Tauro moterį, ji labai dėl to išgyvens ir ilgai nepamirš. Jei to nepavyko išvengti, teks gerokai pakratyti piniginę ir nupirkti labai brangią dovaną, būti švelnesniam nei įprastai ir parodyti, kaip stipriai ją mylite.

Dvyniai. Geriau neatidėliokite susitaikymo, ypač jei esate nesusituokę ar negyvenate kartu. Mažai tikėtina, kad Dvynių ženklo vyras labai kankinsis, kad supykusi su juo nebendrausite. Jei norite su juo tęsti santykius, ženkite pirmą žingsnį ir pasiūlykite taikytis. Nebūtina susitikti, gali užtekti ir pokalbio telefonu. Tik nereikia verkšlenti, geriau papasakokite ką nors įdomaus, naujo, nepastebėsite, kad kalbėsitės toliau, lyg pykčio ir nebuvę.

Susiginčiję su Dvynių ženklo moterimi, padarykite trumpą pauzę, tada atsiprašykite ir nukreipkite pokalbį kita, abiems įdomesne linkme. Svarbiausia – leiskite jai išsikalbėti. Po kurio lauko ji užmirš, kad buvote susikibę.

Vėžys. Susitaikyti su Vėžio ženklo vyru nėra paprasta. Net jei pats būna ginčo kaltininkas, jis ilgai pamena visas konflikto detales. Juk Vėžio emocinė atmintis yra labai gera. Jis nebus linkęs pirmas taikytis. Jei norite taikos, pati imkitės iniciatyvos. Geriausia taikytis namuose, jaukioje aplinkoje. Savajam Vėžiui parodykite, kaip ginčas jus įskaudino, ne mažiau nei jį. Tada šis viską jums atleis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA