REKLAMA

Kaip Gyvatė draugaus su 12 Saulės ženklų?

REKLAMA

Vasario 10 d., sekmadienį, per Mėnulio jaunatį prasidėjo kinų naujieji metai. Kokią įtaką išmintinga ir įžvalgi juodoji arba vandens Gyvatė (pagal kinų horoskopą) turės dvylikai vakarietiško Zodiako ženklų?

Išlydėjus Drakoną, jo besiranganti draugė, dar vadinama mažuoju drakonu, pasirūpins, kad Gyvatės metai būtų ramūs. Šiemet žmonės judės neskubriu žingsniu, atgaivą jie ras vidiniame, dvasiniame pasaulyje, o ne materialiuose dalykuose. Reikėtų pasinaudoti šia ramybe ir pataupyti jėgas, nes 2014-ieji, Arklio metai, bus žymiai greitesni. Na, o įsibėgėjant 2013 metams, pasižiūrėkime, ką juodoji žada dvylikai Saulės ženklų?

Avinas. Gimėte tam, kad judėtumėte? Šiemet turėsite mokytis mažinti tempą ir būti kantresni, ypač su vaikais ir šeimos nariais. Panaudokite energiją ne šiaip aktyviai veiklai, bet tikslingai ir prasmingai: energingai stiprinkite santykius ir rūpinkitės savo ar šeimos gerove.

Tauras. Atrodo, šie metai jums atneš daug laimės. Turėsite laiko pradžiuginti širdį lankydamiesi muziejuose, koncertuose, užsiimdami kūrybinga veikla, kur galėsite save išreikšti. Gyvatė yra lėta ir pastovi, visai kaip jūs, todėl jos metais jausitės ypač gerai.

Dvyniai. Esate greiti ir smalsūs, tačiau Gyvatė yra visiškai kitokia. Šiemet Dvyniams reikės susilaikyti nuo pagundos auklėti kitus ir aiškinti jiems, ką turėtų daryti. Aštrų protą jie turėtų panaudoti kurdami planus ateičiai, 2014 metams, nes būtent greitojo Arklio globojami metai jums bus sėkmingi.  

REKLAMA

Vėžys. Kaip ir Gyvatė, 2013-ųjų globėja, esate jautrūs ir turite gerą intuiciją. Todėl šiemet, Vėžiai, turėsite daug galimybių atsidurti įvykių centre. Pasinaudokite meniška Gyvatės įtaka ir energija per visus kinų astrologinius metus.

Liūtas. Tiesiog švytite, kai atsiduriate dėmesio centre, tačiau uždarai Gyvatei toks demonstravimasis nepatinka. Šiemet, Liūtai, turėtumėte prikąsti liežuvį: pirma pamąstyti, o paskui kalbėti. Dauguma svarbių įvykių Gyvatės metais vyksta ne scenoje, o užkulisiuose, todėl  šio ugnies ženklo atstovams teks išmokti elgtis santūriau.

Mergelė. Šio ženklo atstovai atranda bendrų sąlyčio taškų su metų globėja Gyvate: jie mėgsta analizuoti ir yra atsargūs. Šiemet sėkmę Mergelėms prisivilioti padės jų kruopštumas, dėmesys detalėms.

Svarstyklės. Svarbiausias uždavinys jums šiemet bus išlaikyti pusiausvyrą ir būti sąžiningiems sau. Gyvatės metai jums turėtų būti sėkmingi. Tik neskubėkite, ypač santykiuose. Nepulkite stačia galva į meilės ryšį, leiskite įvykiams tekėti natūralia vaga.   

Skorpionas. Šiemet paaiškės daug paslapčių. Jos Skorpionams labai patinka. Esminiai įvykiai vyks slapta, tyliai, jie nebus afišuojami. Tačiau šio ženklo atstovai turi gebėjimą intuityviai pajausti, kas vyksta iš tikrųjų, ir kokia to priežastis. Skorpionai Gyvatės metais jaučiasi savoje stichijoje.

Šaulys. Šie ugnies ženklo ir ugningos natūros atstovai mėgsta sakyti tiesą, o štai Gyvatė slepia savo mintis ir jausmus, juos atskleidžia nenoriai. Tai nebus jūsų triumfo metai, Šauliai, tačiau tam tikromis aplinkybėmis galėsite pasireikšti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA