REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 18–24 d.)

REKLAMA

Avinas. Niekur nedingsite, šį savaitgalį bus privalu linksmintis. Taip jau nutinka, kai Mėnulis įeina į žaismingą Liūtą ir tokią įtaką daro jūsų ženklui. Taigi šią savaitę eikite į viešumą, parodykite, kiek jumyse yra avantiūrizmo ir dosnumo, ir pasimėgaukite dėmesiu. Šią savaitę būsite linksmi, nuotaikingi, o tai patiks priešingos lyties atstovams. Jei siekiate gana kuklaus ir nedrąsaus žmogaus dėmesio, tada pasistenkite suvaldyti savo energiją ir aistras jo akivaizdoje, kad neišgąsdintumėte.

Tauras. Sklandžius meilės reikalus šią savaitę gali supurtyti jūsų ženklą valdančios planetos Veneros susitikimas su nenuspėjamu Uranu (pirmadienį) ir nesuprantamu, paslaptingu Plutonu (penktadienį). Dėl šių susidūrimų galite jausti nepaaiškinamą įtampą. Kaip jos išvengti? Ramiai priimkite netikėtumus, nesipriešindami prisitaikykite prie besikeičiančios situacijos. Gyvenimas ir yra pokyčiai. Tik klausimas, kiek turite drąsos juos priimti. Jei išdrįsite, santykiuose patirsite tai, ko net nesapnavote.

Dvyniai. Šią savaitę jums prireiks pasitikėjimo savimi. Dramatiškasis Liūtas Mėnulyje skatins jūsų ženklo atstovų kūrybingumą, šiltą bendravimą su aplinkiniais. Tai patiks ir priešingos lyties atstovams, kurie yra jums neabejingi. Nuo šeštadienio turėtumėte pasisaugoti naujų pažinčių ir atsargiai dalyti pažadus ar prisiimti naujus įsipareigojimus. Gerai pagalvokite prieš žengdami tokius žingsnius.

Vėžys. Nuo pirmadienio ir taip kelias ateinančias savaites jums norėsis nuotykių, romantikos… Tai padės išsivaduoti iš nuobodžios kasdienybės ir įkvėps pasvajoti apie dar labiau jaudinamą santykių ateitį. Jūsų gyvenimą džiugesio pripildys suplanuota kelionė su dabartiniu partneriu ar užsimezgusi nauja draugystė su asmeniu iš svečios šalies ar kitos kultūros.

Liūtas. Išdidus ir drąsus Liūto ženklas Mėnulyje liūtukus privers riaumoti garsiau nei įprasta. Asmenybės jėga ir gebėjimas patraukti aplinkinių dėmesį darys stebuklus. Kita vertus, pasitikrinkite, ar neperlenkėte lazdos žavėdami jums svarbų asmenį: per didelis pasitikėjimas savimi gali būti suprastas kaip arogancija ir valdingumas. Daugiau laimėsite, jei veiksite švelniau, nuoširdžiau ir dėmesingai bendrausite su jums patinkančiu nauju žmogumi ar dabartiniu partneriu.

REKLAMA

Mergelė. Šią savaitę geriau nepriimkite asmeniškai to, ką jums sakys aplinkiniai. Jums bus sunku suprasti, ką jie iš tiesų norėjo pasakyti. Už tokią sumaištį bendraujant yra atsakinga jūsų ženklą valdanti Merkurijaus (komunikacijos, bendravimo) planeta, nes nuo šeštadienio ji judės atgal. Vertėtų mokytis skaityti tarp eilučių, tai yra labiau įsiklausyti ne į žodžius, o kokiu tonu ir tempu jie yra tariami. Ši informacija bus daug iškalbingesnė. Bendraudami būkite delikatūs, tai sušvelnins ne itin malonius pokalbius. Intuicija dabar yra jūsų slaptasis ginklas, išdrįskite ja pasinaudoti.

Svarstyklės. Būsite patenkinti savimi ir smagiai leisite laiką bendraudami su draugais. Bet, jei rūpinatės dabartiniais santykiais ar ieškote naujų, tada jūsų laukia užduotis, kurią turėsite atlikti penktadienį. Privalėsite pašalinti tam tikrą kliūtį (paliesti probleminę temą, išreikšti poreikius, kurių nepastebi ar ignoruoja partneris, atsisakyti mylimąjį erzinančio įpročio). Tik tada galite tikėtis geresnių santykių. Kai esi komandoje, tenka derintis prie jos narių. Tai – ne visada maloni, bet, jei siekiate bendrų tikslų, labai pagirtina pastanga.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA