REKLAMA

Ką reiškia gimti Gyvatės metais?

REKLAMA

Gal patys, jūsų artimieji, mylimieji ar vaikai yra gimę Gyvatės globojamais metais, galbūt dar laukiate naujos gyvybės? Pirmiausia, kinų astrologai skuba jus nuraminti: kad ir kokius jausmus keltų šis, kai reikia, greitas ir pavojingas, o paprastai ramiai ir tyliai tūnantis savoje slėptuvėje, gyvūnas, jo globojamais metais gimti nėra blogai. (Vandens Gyvatės metai prasidėjo vasario 10 dieną.)

Kinų astrologijoje gyvatė yra įžvalgi, rafinuota ir turi ypač jautrią intuiciją. Ji yra gudri, protinga ir išmintinga. Gyvatės globojamas žmogus dažniausiai yra patrauklus, ramus, gebantis valdyti savo nuotaikas ir temperamentą. Toks paprastai mėgsta varžytis, nebijo konkurencijos, nesikrato sunkaus darbo, išlieka kuklus ir nepasipučia, net jei pavyksta daug pasiekti.

Žinoma, pagal kinus, yra skirtingų Gyvačių metų. Tai susiję su stichijomis. Kiekvieni šio gyvūnų globojami metai būna vis kitos stichijos – vandens, ugnies, metalo, žemės. 2013-ieji yra vandens Gyvatės metai. Šio ženklo ir stichijos derinys reiškia, kad tokiu metu gimusieji mėgsta bendrauti ir lengvai susiranda naujų draugų. Jie didžiuojasi asmeniniais pasiekimais, tačiau galvoja ir apie kitus žmones, yra jiems atidūs.

Ateitis

Juodasis scenarijus

REKLAMA

Gyvačiukas bus prisirišęs prie tėvų, tačiau nesitikėkite, kad labai jautriai bendraus su aplinkiniais, nepažįstamais žmonėmis ir draugais. Šiuo laikotarpiu gimusieji su kolegomis ar verslo partneriais nebus labai meilūs, atidūs ar švelnūs. Šie gyvačiukai išaugs į išdidžias, savo vertę žinančias ir retkarčiais tuščias ar pasipūtėliškas Gyvates. Joms nepatiks, kai pertrauks jų pasisakymą. Joms ypač nepatiks, kai nepavyks pasiekti, ko tikėjosi, jos nemokės klysti ar pralaimėti. Gyvatė gali būti įspūdinga, grakšti ir šiek tiek savyje turinti tamsos pasaulio.

Sėkmingas scenarijus

Vandens Gyvatės yra laimingos, joms ypač sekasi su pinigais (atrodo, kad jos visada turi pinigų, jie patys jas susiranda). Jos geba pačios save įkvėpti ir ryžtingai siekti užsibrėžto tikslo. Vandens Gyvatės metais gimusieji yra puikūs vadovai ir organizatoriai. Galite tikėtis, kad šiemet gimusiam jūsų vaikui seksis daryti karjerą. Šios stichijos valdomos Gyvatės yra labai protingos ir kūrybingos. Joms sekasi mokslo, juvelyrikos, astrologijos, tapybos, mitybos ir tose srityse, kur reikalingas gebėjimas analizuoti.

Kas patinka gyvačiukams

Gyvatės metais gimusiems rinkite žalios, mėlynos ir raudonos spalvos drabužius. Tai yra jų mėgstamos spalvos. Pasirūpinkite, kad jie mokytųsi meno, lankytų įvairiausius kūrybinius įgūdžius lavinančius būrelius, veskitės juos pasižvalgyti į žvaigždėtą dangų, išsiruoškite į žygius, sudominkite fotografavimu. Jie puikiai jaučia aplinkinį pasaulį ir žmones. Kaip sakoma, šiais metais gimusieji turi šeštąjį pojūtį.

Rizikos mažinimo pamokos

Vandens Gyvatės turi nuotykių ieškotojų gyslelę, mėgsta rizikuoti. Nuo mažens šiais metais gimusius pratinkite apsvarstyti visus situacijos UŽ ir PRIEŠ, o ne nerti į ją stačia galva. Taip pat mokykite elgtis su pinigais (kad ir kaip šiam ženklui sekasi piniginiai reikalai, negalima visą laiką pasikliauti vien sėkme).

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA