REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (02 25–03 03 d.)

REKLAMA

Avinas. Kai Venera svečiuojasi Žuvyse, meilė supranta tik švelnią ir subtilią kalbą.  Ne jėga, o gerumu ir gražumu, sąžiningai elgdamiesi ir dosniai dalydamiesi jausmais gausite tai, ko norite. Ir laimėsite to žmogaus, kuris jums rūpi, dėmesį. Nuo trečiadienio iki šeštadienio palankus laikas užsiimti širdies reikalais. 

Tauras. Penktadienį Mėnulis pereis į Skorpiono ženklą, todėl Taurų savaitgalis bus kupinas paslapties ir aistros. Jums žadami intensyvūs jausmai, įdomūs žmonės ir susitikimai. Verta juose dalyvauti. Ten turėsite galimybę susipažinti su įdomiu žmogumi. Viskas įmanoma, jei išdrįsite atsisakyti neišsipildžiusių lūkesčių, įprastų elgesio su partneriais modelių. Jausmai, kurie iš pradžių gąsdins, galiausiai padės patirti artumą, kurio taip ilgai siekėte.

Dvyniai. Prisiminimai apie buvusius mylimuosius gali panardinti į graudžiai ilgesingą nuotaiką. Tačiau ne Dvyniams verkšlenti apie prarastą meilę. Geriau jau ieškokite naujo įkvėpimo, kuris skatintų jus kūrybingai save išreikšti įvairiose srityse. Prisiminkite, kaip reikia linksmintis, atraskite naujų pasilinksminimo ir flirtavimo būdų.

Vėžys. Penktadienį vėžiukai gali pasijausti lyg iš upės iššokę į karštą keptuvę. Mėnulis, valdantis ketvirtą Zodiako ženklą, bus Skorpione. Tai reiškia, kad Vėžiai pasijaus tikrais viliotojais, gebančiais padaryti įspūdį priešingos lyties atstovams. Jiems ne tik patiks vytis meilės ar aistros objektą, bet ir jausti pasitenkinimą, gavus tai, ko trokšta. Pirmyn, eikite bedugnės krašteliu, rizikuokite, žaiskite ir viliokite tol, kol jums svarbus asmuo bus jūsų glėbyje.

Liūtas. Savaitės pradžioje turėsite fantastinių lūkesčių, susijusių su santykiais, bet jau besibaigiant savaitei sugrįšite į realybę. Dabar yra tinkamas laikas Liūtams parodyti dosnią širdį, kai Venera įžengia į dvasingą Žuvų ženklą (pirmadienį), prie jų ketvirtadienį prisijungia idealistiškas (ar pernelyg užsisvajojęs?) Neptūnas. Sveiko proto nepamirškite, nes kitaip panirsite į savo fantazijų pasaulį. Užtat būtinai draugaukite su švelnumu, jis leis pasidžiaugti romantiniu nuotykiu.

REKLAMA

Mergelė. Nutinka ir taip, kad Mergelės vadovaujasi ne protu, o širdimi. Taip bus savaitės pradžioje. Beveik mėnesiui Venera apsistos jūsų astrologinio ženklo Partnerystės sektoriuje, tai jums padės aplinkinių akyse atrodyti patrauklesniais nei įprastai. Su dabartiniu partneriu šiuo laikotarpiu mėgausitės atsinaujinusia aistra. Vienišiams tikėtina ypatinga pažintis. Svajoti apie neįprastą meilę – ne kvaila, tai įkvepia gyventi gražiau, įdomiau. Mergelėms gali būti sudėtinga svajoti, nes jos pratusios į viską žvelgti pro logikos lęšį. Negalvokite, ar tai, kas vyksta dabar, turi ateitį. Pasimėgaukite gražiais momentais dabar, nepasirūpinę draudimu ar kitais saugikliais.

Svarstyklės. Jau pirmadienį įprastą jūsų kasdienybę praskaidrins malonūs flirto intarpai. Tai – vis dėl žaismingai nusiteikusios Veneros, kuri jūsų ženklo Darbo sektoriuje svečiuosis apie mėnesį. Net atlikdami paprastus, kasdienius darbus jausite džiaugsmą ir ištrinsite ribą tarp darbo ir žaidimo. Apie trečiadienį ir ketvirtadienį jūsų paslaptingumas trauks jūsų partnerį, padės jau užsimezgusį ryšį nuspalvinti ryškesnėmis spalvomis. Vienišiams tai – gera proga pasireikšti, sudominti tą asmenį, kuris jums rūpi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA