REKLAMA

Kovo mėnesio prognozė 12 ženklų

REKLAMA

Kalkime geležį, kol karšta! Kovo mėnesį visi jausimės tarytum įelektrinti. Marsas įžengs į Avino žvaigždyną ir sudarys sąjungą su Uranu. Taps įmanomi visi prasiveržimai, drąsūs žygdarbiai, staigūs gyvenimo perversmai. Problemoms, kurios ilgą laiką atrodė neišsprendžiamos, bus nesunku surasti paprastus ir genialius sprendimus. Ryžtingai žengiantys į savo tikslą susidurs su mažesnėmis kliūtimis kelyje. Kovo mėnuo puikiai tiks bet kokiai naujai pradžiai. Imkitės drąsių projektų, keiskite senus įpročius arba spontaniškai pakvieskite kavos puodeliui patikusį vaikiną, stovintį eilėje parduotuvėje. Kovo mėnesį stebuklai bus įmanomi!

AVINAS (03.21–04.20)

Tik neskubėkite!
Avinas kovo mėnesį turės tiek energijos, kad jausis pajėgus rauti medžius rankomis. Atsargiai: pernelyg skuboti veiksmai šį mėnesį gali turėti naikinančių pasekmių arba sukelti nereikalingų nemalonumų.

Patarimas Avinui: nesijaudinkite, jums tikrai pavyks parodyti visiems, ką sugebate ir ko esate vertas, bet išlikite santūrus, mąslus ir apdairus. Kitaip sulauksite atmetimo reakcijos ir nemalonumų vietoje pripažinimo ir šlovės. Stenkitės nesikarščiuoti, kad neįsigytumėte naujų priešų!

JAUTIS (04.21–05.20)

REKLAMA

Užmerkite akis ir veržkitės į priekį
Jaučiui pirmą ir antrą mėnesio dekadą bus nelengva. Kovo mėnesį Saturnas nepakęs jokio patogumų vaikymosi ir tinginiavimo. Nusiteikite pozityviai. Viskas išeis tik į gera.

Patarimas Jaučiui: prisiverskite, nepaisydami visų abejonių savo sugebėjimais, priimti iššūkius ir pasistenkite padirbėti su savo charakterio trūkumais. Atpildas, kurio susilauksite, jus maloniai nustebins. O jūsų pastangų nauda bus ilgalaikė.

DVYNIAI (05.21–06.21)

Tik nešvaistykite tuščiai savo energijos!
Žvaigždės kovo mėnesį bus palankiai nusiteikusios. Pavasario pradžioje atsibus jūsų mūza ir suteiks įkvėpimo. Gausite daug naujų impulsų ir galėsite nemažai pasiekti. Žinoma, jei tam nesukliudys jūsų nesugebėjimas susikoncentruoti.

Patarimas Dvyniams: nesiblaškykite. Nesismulkinkite. Ženkite tiesiai į tikslą, nesidairydami į šalis ir nepasiduodami menkavertėms pagundoms, kitaip bus gaila, kai suvoksite, kokius šansus kovo mėnesį praradote.

VĖŽYS (06.21–07.22)

Laikas išsimėžti!
Vėžiui kovo mėnesį nepatartina įnirtingai kabintis į tuos žmones, kurie neduoda jam nieko gero, atkakliai saugoti daiktus, kurie atgyveno, laikytis senų netinkamų įpročių. Laikas įsileisti į gyvenimą gaivaus oro!

Patarimas Vėžiui: kuo energingiau, ryžtingiau ir be gailesčio išsivalysite savo gyvenimą nuo balasto, tuo greičiau prašviesės galva ir išsilaisvins širdis naujiems dalykams, malonesniems santykiams su žmonėmis ir naujai meilei. Saturnas padės jums atsiriboti ir pasielgti teisingai.

LIŪTAS (07.22–08.23)

Išlikite stoiški!
Kovas Liūtui bus kaip niekada įtemptas mėnuo, kupinas nerimo ir rūpesčių, be poilsio. Kils stiprus noras viską mesti, iš pagrindų ką nors pakeisti ar nuo ko nors išvaduoti. Tačiau tai padaryti Liūtui nebus lengva. Yra įsipareigojimų, nuo kurių neįmanoma išsisukti.

Patarimas Liūtui: susiimkite ir įrodykite, kad galite viską didvyriškai ištverti ir atsilaikyti. Neleiskite savęs užvaldyti mintims apie tai, kokia sunki jūsų padėtis. Neigiama nuostata tik beprasmiškai ryja energiją, kurios jums dar labai prireiks. Daugiau optimizmo, ir viskas bus gerai!

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

2 straipsnio “Kovo mėnesio prognozė 12 ženklų” komentarai

Alfa.lt naujienos

REKLAMA