REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 04–10 d.)

REKLAMA

Avinas. Kantrybė bus didžiausia jūsų vertybė šią savaitę. Teks paliesti gana keblią temą, tačiau ją išsiaiškinę savaitgalį atsipūsite, lengviau kvėpuosite. Išeikite pasilinksminti su draugais, būdami būryje pasikrausite energijos ir turėsite galimybę pavadovauti, pasijausti lyderiu. Sekmadienį geriau ilsėkitės vienumoje ar leiskite laiką su atsipalaidavusiu kompanionu.

Tauras. Šią savaitę jums nepavyks išvengti prožektorių šviesos. Tiesa, aplinkybės jus nuo ketvirtadienio svies ne į sceną, o į užkulisius, tapsite savotišku įvykių režisieriumi. Jums prireiks kūrybinio mąstymo ir lankstaus požiūrio. Vadovausite, tačiau jūsų nurodymai nieko neerzins, priešingai, savo elgesiu žavėsite aplinkinius. Sekmadienį nusimeskite vadovavimo naštą. Geriausias planas – išvis nieko neplanuoti, leisti sau patinginiauti.

Dvyniai. Jūsų ženklą valdanti planeta Merkurijus trečiadienį susitiks su meilės valdove Venera, todėl verta tą vakarą planuoti rimtą pasimatymą. Švelnūs žodžiai užtaisys ilgalaikių santykių spragas ar vienišiams padės lengviau susipažinti su nauju žmogumi. Jūsų gebėjimas bendrauti ir flirtuoti ypač žavės priešingą lytį. Tik būkite atsargūs, nelaidykite liežuvio ir nežadėkite, ko negalėsite išpildyti, arba patys neįkliūkite į sumanaus viliotojo pinkles. Savaitgalį padėtis pasikeis, galėsite aiškiau matyti situaciją, ją įvertinti.

Vėžys. Šį savaitgalį susidursite su gana įdomia dilema. Ironiška, bet, norėdami priartėti prie jums svarbaus žmogaus, turite nuo jo atsitraukti, palikti jam ar jai emocinės erdvės. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, ryšį sustiprinsite šiek tiek atsitraukdami. Atviras protas yra toks pat svarbus, kaip ir atvira širdis, kai pajaučiate trauką neįprastam žmogui, kuris vertina laisvę, bet ir nenori jūsų prarasti.

Liūtas. Neleiskite penktadienį kilusiai abejonei ar tam tikram įvykių trukdžiui sugadinti jūsų savaitgalio. Vandenis Mėnulyje pasirūpins, kad susipažintumėte su labai įdomiais žmonėmis ir patektumėte į nenuspėjamas situacijas, taip bus išjudintas jūsų asmeninis gyvenimas. Norėdami patraukti nepriklausomo asmens dėmesį, turėsite atsisakyti pomėgio kontroliuoti. Toks „praradimas“ yra visiškas niekis, palyginus su tuo, ką už tai gausite. Pasidalijimas galia gali reikšti ir dalijimąsi jausmais.

REKLAMA

Mergelė. Jau pirmadienį pamatysite išeitį, ji padės išspręsti vieną seną santykių problemą. Keisti požiūrį sveika, nes tai padeda kalbėti nemalonia, bet svarbia tema. Ketvirtadienį jums seksis kalbėti, būsite tikri poetai. Todėl planuokite susitikimą, jei norite sužavėti naują jūsų gyvenime atsiradusį žmogų arba pataisyti santykius su dabartiniu partneriu.

Svarstyklės. Jau nuo ketvirtadienio vakaro ruoškitės linksmybėms ir žaidimams. Būsite nusiteikę draugiškai ir geranoriškai. Neleiskite bambekliams sugadinti jums nuotaikos, nes jie viską vertins pernelyg rimtai. Ne jūsų rūpestis gelbėti paniurėlius nuo jų pačių neigiamo mąstymo ir jo pasekmių. Atraskite džiaugsmą savo širdyje, šis jus nuves ten, kur nesitikėjote. Jei kas šioje kelionėje norės jus lydėti, jiems tiesiog tereikės paprašyti jūsų leidimo prisijungti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA