REKLAMA

Antras šansas, arba laikas taisyti klaidas!

REKLAMA

Greičiausiai teko girdėti apie planetų retrogradinį judėjimą arba, paprastai tariant, judėjimą atgal? Kai tai vyksta, mūsų gyvenime atsiranda trukdžių. Kokie jie būna, priklauso nuo to, už kokias gyvenimo sritis tos planetos yra atsakingos.

Tačiau humanistinės pakraipos astrologai perspėja nesigąsdinti ir neužsibarikaduoti nuo aplinkinių ir gyvenimo, kai iškyla problemų ar kai laikotarpis yra nepalankus. Tai ir nelogiška (nes nepalankių aspektų visada atrasi, kaip ir palankių), ir diskredituoja pačią astrologiją (ši juk turi patarti, kaip elgtis, o ne padėti slėpti galvą smėlyje).

Kaip elgtis nepalankiu periodu?

Merkurijaus planeta nuo vasario 23 iki kovo 17 dienos juda atgal. Tai yra metas, kai stringa, komplikuojasi reikalai, kai pateikiami klaidinantys, netikslūs duomenys ar tam tikros detalės, bendravimas tampa klampus, klaidus, o technika stringa, lūžta dažniau nei įprastai.

Tačiau Merkurijus atgal juda triskart per metus. Negi  pasitrauksi į pogrindį kaskart, kai tai vyksta? Šiuolaikiniame pasaulyje tai ir neįmanoma, nors yra astrologų, kurie tokiu metu neteikia konsultacijų.

REKLAMA

Iš tiesų reikėtų atidžiai, keliskart tikrinti informaciją, atsargiau tarti žodžius, o ne slėptis. Galima pasinaudoti palankiu periodu… klaidoms taisyti. Šis laikotarpis yra tarsi antrasis šansas.

Antra galimybė: taisykite klaidas, šalinkite kliūtis

Taigi nuo vasario 23 iki kovo 17 d. turite laiko pažvelgti atgal: ką kalbėjote, ką pasakėte ar ko neištarėte, su kuo susipažinote, o gal praleidote progą susitikti, permąstyti situacijas, surasti kitą požiūrį, kitą kampą. Gal kur pasikarščiavote, nes ne taip supratote, kas turėta omenyje, ar be reikalo laikėtės įsikibę savo nuomonės ir įpročių?

Šįkart Merkurijus atgal pradėjo judėti Žuvų ženkle, kuris yra pats jautriausias Zodiake. Galbūt kažkieno mums išsakyti žodžiai (ar patys juos tarėme kitiems) įžeidė, įskaudino? Dabar pats laikas atsiprašyti.
Žuvys yra poetiškos, vaizdingos, todėl galbūt pirmąkart nesupratome, kokia buvo tikroji ištartų žodžių prasmė?

Merkurijus suteikia antrą šansą pagalvoti, išanalizuoti pokalbį, surasti paslėptas reikšmes, patikrinti faktus, taip pat – pastebėti ir suvokti besikartojančius elgesio modelius, kurie yra beprasmiai, atgyvenę ir jų laikymasis daro jums ir kitiems žalą. 

Nors  Merkurijus juda atgal, gyvenimas eina į priekį. Darykite tai sąmoningai, atmetę neigiamus aspektus ir pasinaudoję galimybe tapti stipresni, labiau pasitikintys savimi ir savo veiksmais.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA