REKLAMA

Pavasaris atėjo, ar meilės pažadėjo?

REKLAMA

Bundant gamtai, pats tinkamiausias metas lįsti iš vienatvės kiauto ir atsiverti bendravimui. Kovo, balandžio ir gegužės (užgriebsime ir šiek tiek birželio) mėnesiais, taigi kalendorinio pavasario laikotarpiu, astrologai žada palankų žvaigždžių išsidėstymą romantiškiems jausmams.

Meilės ir aistros planetos Venera ir Marsas judės Zodiaku ir kiekvienam ženklui pažers galimybių nurimdyti širdies troškimus. Tai bus ir įvairiausių užtemimų metas. Šiemet vyks du Saulės (gegužės 9 ir lapkričio 3 d.) ir trys Mėnulio (balandžio 25, gegužės 25 ir spalio 19 d.) užtemimai. Per juos įvykiai būna lemtingi. Kai kuriems Zodiako ženklams jie tikrai ilgam pakeis gyvenimą.

Palankių pokyčių ir gaivaus pavasario, kai saulė ima šildyti žemę ir žmonių jausmus!

Avinas (kovo 21–balandžio 19 d.)

Ilgėjančios dienos ir šiltėjantis oras ypač palankus jūsų ženklui. Tampate geidžiami, ypač meilės srityje. Šiuo metu itin gerai jaučiatės, jus užplūdo energija ir pasitikėjimas savimi.  Būkite tikri, šis pavasaris jums pasiūlys daugybę romantiškų galimybių. Nuo kovo 21 iki balandžio 14 d. būsite superžavingi, nes šiomis dienomis Venera pavers jus tikrais viliokliais. Jei to dar negana, Marsas jūsų ženkle bus iki balandžio 20-osios. Per šias savaites turėsite magišką galią prie savęs traukti priešingą lytį.

REKLAMA

Ar būtumėte vieniši, ar įsipareigoję, pasirūpinkite balandžio 5–7 dienos savaitgaliu, būtent tada planuokite pramogas ir linksmybes. Tuo metu vyksiantis Veneros ir Marso susitikimas bus proga ir jums surengti nepamirštamą pasimatymą.  Jei esate vedę, per Mėnulio pilnatį kovo 27 dieną gali tekti spręsti santykių problemą. Jei norite ją įveikti ir tęsti santuoką, būtinai išnaudokite lemtingąjį balandžio savaitgalį. Buvimas kartu ir susitaikymo seksas tuo metu bus ypač naudingas ir jūsų kūnui, ir santuokai.

Tauras (balandžio 20–gegužės 20 d.)

Šis Zodiako ženklas atsakingas už visą pavasario grožį. Šiemet tai ypač pajaus gimusieji po Tauro ženklu. Pražydus medžiams, žiedais apsipils ir jūsų jausmai. Venera, šio Zodiako globėja, balandžio 15–gegužės 9 d.  bus Tauro ženkle. Mėgaukitės dėmesiu, nes jūsų žavesys bus saldesnis už visus pavasario žiedus.

Be to, aistros planeta Marsas į Taurą įeis balandžio 20-ąją ir ten bus iki gegužės 31 d. Nors šis planetų derinys žais žaidimą „Pagauk, jei gali“, tai yra kitiems atrodysite nepasiekiami, naudos iš jo vis tiek turėsite. Jei esate įsipareigoję, pavasarį tikėkitės problemų santykiuose. Ypač balandžio 22 d., kai Venera bus opozicijoje Saturnui, apribojimų planetai.

Santuokai tai gali reikšti rimtą išbandymą, ypač jei joje jaučiatės nemylimi ir nevertinami. Per Mėnulio užtemimą balandžio 25 d. jums teks spręsti dilemą – likti ar išeiti. Jei jūsų ryšys susilpnėjęs, gali ir nutrūkti. Užtemimai problemų nesukelia, tik jas paaštrina, ištraukia jas į šviesą, kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA