REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 11–17 d.)

REKLAMA

Avinas. Savaitės pradžioje į  Avino ženklą įeis jį valdanti Marso planeta, taigi aistra – garantuota. Trokšite permainų, norėsite judėti, sportuoti, jums reikia fizinės veiklos, kad atsikratytumėte energijos pertekliaus. Antradienis gali būti sudėtingas, galbūt jūsų įžūlus elgesys jį ir pasunkins. Rizikuoti jums patinka, tačiau riziką ir pokyčius savaitgalį pamirškite. Jums ir patiems tomis dienomis norėsis sumažinti tempą, skirti laiko patenkinti visas jusles. Nuo sekmadienio vėl gyvenimo ritmas spartės, todėl, jei tik turite progą, pailsėkite (geriausiai – su jums mielu žmogumi).

Tauras. Nuo ketvirtadienio jūsų gyvenimo ritmas ims lėtėti. Puikiai jausitės savame kailyje, o tokie atrodysite dar patrauklesni priešingai lyčiai. Protą ir širdį atvers (pageidautina – bendri) užsiėmimai. Raminantis masažas, gardus naminis maistas, pasivaikščiojimas parke ar miške… Tiks ir jums vieniems, jei nenorėsite gerais dalykais dalytis su kitais. Žinoma, gyvenimas atrodytų smagesnis, kai malonia veikla užsiimtumėte su patinkančiu asmeniu.

Dvyniai. Šią savaitę išdrįskite nusimesti naštą, išsakyti, kas guli ant širdies. Iki sekmadienio pasistenkite atlikti visokiausius seniai atidėliotus darbus ir reikalus. Galbūt savaitgalį pajausite, kad esate pasirengę žygiuoti visiškai priešinga kryptimi nei tai darėte iki šiol. Mėnulis, apsilankęs Dvynių ženkle, jums primins, kad yra ne vienas kelias, kuris veda į meilę.

Vėžys. Pirmadienį suaktyvės jūsų vaizduotė, norėsis nerti į gelmę, užčiuopti dalykų, žmonių esmę. Tokia nuostata ypač padeda bendraujant su asmenimis iš tolimų kraštų ar kitos kultūros atstovais. Jei jūsų lūkesčiai labai toli nuo realybės, gali būti, kad jie ir liks jūsų minčių gelmėje.  Gerai, kad yra draugai, jie jus pažadins iš svajonių ir sugrąžins į realybę,  pasiūlydami užsiimti bendra fizine veikla.

Liūtas.  Savaitę pasitiksite pajautrėję. Būsite dėmesingi kitų poreikiams, tapsite geidžiamais kompanionais. Tik būkite atsargūs, venkite atsakomybės nenorinčio prisiimti žmogaus: jo gelbėti nereikia, tiesiog jis pats turi priimti reikiamus sprendimus. Būkite meilūs ir rūpestingi, bet parodykite partneriui, kad jis turi būti pakankamai stiprus: gebėti suvokti ir gerbti ne tik savo, bet ir jūsų poreikius.

REKLAMA

Mergelė. Šią savaitę jums prireiks tikėjimo ir vaizduotės, kad susitvarkytumėte asmeninį gyvenimą ir išspręstumėte santykių problemas, jei tokios iškils. Pirmadienį gali pasitaikyti proga pradėti naują pažintį ar pereiti į kitą santykių lygmenį su jau pažįstamu žmogumi. Būkite užjaučiantys, rodykite prieraišumą švelniai, kaip jūs mokate. Jei esate vieniši, įmanoma šią savaitę sutikti kūrybingą ir rūpestingą žmogų, su kuriuo galite vėliau sukurti romantišką ryšį.

Svarstyklės. Nuo antradienio (ir dar penkias savaites po jo) į jūsų asmeninį gyvenimą plūstels karšti orai. Galite sutikti žmogų, kuris nemėgsta atidėlioti reikalų: jei jam ar jai patįskite, greitai įspraus jus į kampą. Tai gali būti gana jaudinantis laikotarpis, tačiau būkite atsargūs, venkite agresyvių žmonių. Įmanoma agresijos protrūkių sulaukti ir iš savo partnerio. Tačiau šią savaitę ir ypač savaitgalį galite ramiai leistis į nuotykius, naudokitės romantiškomis galimybėmis, kurių netrūks.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA