REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 18–24 d.)

REKLAMA

Avinas. Jūsų troškimas pokyčių ir naujos patirties šią savaitę bus išpildytas. Saulė jau trečiadienį įeis į spontanišką Avino ženklą. Pajausite fizinių jėgų ir jausmų pakilimą,  norėsite rizikuoti. O dar meilės planeta Venera nuo ketvirtadienio pavakarės ims jus globoti, tai didins jūsų patrauklumą priešingai lyčiai. Pasijausite lyg meilės burtininkai: jūsų žavesiui bus sudėtinga atsispirti. Ypač tai veiks pirmąkart sutiktus žmones. Žibėsite situacijose, kuriose būsite pagrindiniu veikėju. Toks vaidmuo jums tinka, nieko nebepridursi. Pasinaudokite šia palankia situacija, leiskite širdžiai rodyti kelią.

Tauras. Šią savaitę jums bus ypač svarbus privatumas. Tauro ženklo atstovams norėsis laiką leisti saugiai, tyliai, intymiai vienumoje arba su tuo žmogumi, kuris šiuo metu yra labai svarbus. Vengsite triukšmingų pasilinksminimo vietų, namuose nurimsite ir nuraminsite protą, atgausite vidinę pusiausvyrą. Taip pat gebėsite giliau pažvelgti į meilę, santykius ir atverti širdį, mylėti karščiau, nei patys manėte galį.

Dvyniai. Šį savaitgalį labiau nei bet kada jums norėsis įvairovės. Tam laikas palankus, nes penktadienį galite susitikti su įdomiais, netradiciškais žmonėmis arba su draugais atsidurti neįprastoje aplinkoje. Suardę rutiną, galėsite gyvenimą pagardinti naujais prieskoniais. Tačiau, jei jūsų kompanionas yra jautri asmenybė, kuriai reikia saugumo, neverskite jo rizikuoti, imtis veiklos, kuri jį gąsdina. Jei kažkur perspausite ir pajausite, kad kažką nuvylėte ar supykdėte, sekmadienį bus tinkamas laikas atsiprašyti ir susitaikyti.

Vėžys. Venera į Avino ženklą įeis ketvirtadienį, nuo tada tris savaites meilės reikaluose galėsite veikti įžūliai. Tai jums neš sėkmę. Būdami tiesūs, aiškiai pasakydami, ko norite, ne atstumsite mylimąjį ar potencialų kandidatą į šį „postą“, o kaip tik pasirodysite dar patrauklesni, labiau pasitikintys savimi. Ir jau šį penktadienį galėsite mėgautis pirmais įžūlaus elgesio vaisiais, gana saldžiais. Savaitgalis apskritai jums bus palankus.

Liūtas. Savaitė jums bus gana jausminga. Pats laikas atverti širdį, parodyti dosnumą ir dalytis patiriamu džiaugsmu su kitais. Jei visai nesijaučiate laimingi ir nesate džiaugsmingai nusiteikę, gal tiesiog nustokite būti tokie rimtuoliai? Gyvenimas yra labiau žaidimas nei susiraukėlių parašytas taisyklių rinkinys. Vienintelė taisyklė, kurios jums reikia laikytis, yra ši: linksmintis ir dar kartą linksmintis! Kai sugalvosite kaip, netrukus atsiras ir tokių, kurie norės prie jūsų prisijungti.

REKLAMA

Mergelė. Labai knietės sėdėti nuošalyje ir kritikuoti kitų nebrandumą, kvailystes. Jei šias pastabas pasilaikysite sau, laimėsite daugiau, nei pažėrę kritikos strėlių. Kodėl? Lengva pasakyti, sunku padaryti. Patys imkitės veikti, suorganizuokite pietus, įdomų pasibuvimą su draugais ir pasirūpinkite, kad visi gerai praleistų laiką. Jei svečiams bus smagu, būsite patenkinti ir jūs, ar ne?

Svarstyklės. Asmeniniame gyvenime kyla bangų, jaučiamas judėjimas? Galbūt staiga susidomėsite nauju žmogumi, o gal suvoksite, kad dabartiniai santykiai pribrendo permainoms. Gali būti, kad jūsų aplinkoje pasirodys agresyvus asmuo. Jo išvengsite, jei patys rodysite iniciatyvą ir bendrausite su tais žmonėmis, kurie jums atrodo patrauklūs ir malonūs.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.