REKLAMA

Urano įtaka: revoliucija pirmiausia vyks žmoguje

REKLAMA

Revoliucingoji Urano planeta su transformatoriumi Plutonu nuo 2012 iki 2015 metų turi įtakos kiekvieno mūsų ir visos žmonijos gyvenimo tėkmei. Ši įtaka pirmiausia pasireiškia pokyčiais. Priešinimasis jiems ar vengimas nepadės, tada pasikeitimai kainuos daugiau skausmo ir nusivylimų. Agresyvesniems žmonėms bus sunku sutvardyti pyktį, bet iš jo naudos tiek pat, kiek galimybių galva pramušti sieną.

Laisvės planeta Uranas šiuo metu yra individualisto ir nepriklausomybę dievinančio Avino ženkle. Tai reiškia, kad didžiausius mūšius kovosime su savimi, aršiausios kovos vyks mūsų viduje. Tik pertvarkę vidinį pasaulį ir savo gyvenimą būsime pasirengę keisti išorinį pasaulį ir daryti jam įtaką.

Didžiausias iššūkis, kurį mums meta Uranas, – jis verčia mus peržengti esamos realybės ribas. Jau vien šios planetos atradimas 1781 metais kovo 13 dieną sugriovė tuometį suvokimą apie Saulės sistemą (ši iki tol laikyta Visatos centru). Taigi švelnių postūmių neverta tikėtis. Uranas mus išmeta nepažįstamoje teritorijoje ir žemėlapio, kuris padėtų joje orientuotis, į rankas neįteikia. Patys keliaudami turime braižyti savus žemėlapius. Tai trikdo, baimė verčia žmones eiti atgal ir atrasti pažįstamų maršrutų. Beprasmis užsiėmimas.

Esminiai civilizacijos pokyčiai sugriauna visuomenes, kuriose jie atsiranda. Griaunanti jėga kartu gali būti ir kurianti. Kas išoriškai atrodo kaip praradimas, nesėkmė, netektis, gali tapti postūmiu judėti į priekį, sukurti kažką geresnio. Pavyzdžiui, kiek žmonių išėję iš darbo patyrė sunkumų, tačiau susirado kitą, dar geresnį, kuriame geriau save realizuoja ir yra labiau vertinami. Arba kiek mūsų yra iškentėję išsiskyrimų, po kurių sukūrė sėkmingesnius santykius su vertesniu partneriu.

Dar vienas pavyzdys iš mokslo srities, kuris atskleidžia Urano įtaką visai žmonijai. Europos branduolinių tyrimų centras (CERN) neseniai paskelbė išmatavę subatomo dalelių vadinamų neutrinų greitį. Neva jos juda greičiau už šviesą. Dar prireiks papildomų tyrimų, bet jei bus įrodyta, tai supurtys daugiau nei šimtmetį karaliavusią Alberto Einšteino reliatyvumo teoriją ir bus paneigtas teiginys, kad niekas negali judėti greičiau už šviesą.
Tai yra Urano ir Platono griaunančios draugystės padarinys. Šių planetų sukelti pokyčiai keičia mūsų suvokimą apie realybę. 

REKLAMA

Žinoma, atradimai laboratorijose ne iš karto sukelia akivaizdžių pokyčių kiekvieno mūsų gyvenime. Tačiau finansinės, bankų sistemų griūtys, medicininių tyrimų atradimai daro ir toliau darys poveikį visiems. Iš tiesų pokyčiai vyksta nuolat, tačiau dabar jie dažnesni ir globalesni. Kitas klausimas, ką tai reiškia mums?

Kartą mokinys astrologo paklausė, ką daryti su Uranu, kad jo poveikis būtų palankus. Jis atsakė: „Turėk gerą Saturną.“ Tai reiškia, kad gera žieduotosios planetos, atsakingos už tvarką ir struktūrą, padėtis leidžia efektyviausiai priimti pokyčius.

Pernelyg griežtas ir stiprus Saturnas pasireiškia nelanksčiomis taisyklėmis, atmetimu visko, kas neatitinka dabartinės sistemos. Silpnas Saturnas – irgi nieko gero, tada trūksta prasmės ir atsakomybės, o tai sukelia represijas, siekiant dirbtinai išlaikyti seną tvarką, o vėliau – chaosą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA