REKLAMA

Pažinties diena: ar ji lemia santykių sėkmę?

REKLAMA

Susitiko tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Taip turėjo būti. O, jei prisiminę pirmą pasimatymą, galvojate, koks velnias mane nešė į tą galerą? Jei būčiau atsisakęs kvietimo į kiną, vakarėlį… gal būčiau išvengęs pažinties, kuri tik nuniokojo širdį?

Tiek astrologai, tiek numerologai gali paskaičiuoti, įvertinti poros pažinties dieną. Ar tikrai ji yra tokia svarbi, gali lemti tolesnius santykius? Į klausimus atsako numerologė Galina Šmidt.

Kokios įtakos poros santykiams gali turėti pažinties diena?

Visos datos žmogaus gyvenime yra svarbios. Ta pati data vieniems yra palanki dalyvauti kokiame nors renginyje, vakarėlyje, o kitiems tą dieną geriau pabūti vienumoje.

Jei žmonės susitinka, vadinasi, taip reikia. Pažinties data atskleidžia, kokias pamokas pora turi išmokti, kaip jų santykiai gali vystytis, ar ta pažintis gali baigtis tuoktuvėmis. Tai tinka ir kitoms, neromantiškoms pažintims, kai susirandi draugą, verslo partnerį ar gerą kaimyną.

REKLAMA

Kaip apskaičiuojama, ar pažinties diena yra tinkama ar ne?

Tikrai negalima pasikliauti tik kažkokiu vienu skaičiumi, svarbi yra visa data. Jei norite įvertinti datos palankumą pagal kokį nors vieną kriterijų (tarkime, susipažinote penktą mėnesio dieną), tai tas pats, kas vertinti viso organizmo būklę, tiriant tik vieną organą. Be abejo, yra svarbūs visi datą simbolizuojantys skaitmenys, nes kiekvienas įneša savo energijos.

Ar yra universalių mėnesio, savaitės dienų, palankių susipažinti?

Universalių dienų ir datų, palankių pažintims, nėra. Kiekvienas žmogus ateina į šį pasaulį su savo duotybėmis ir gyvenimo užduotimis, gyvenimo kodu. Dar turime vardus ir pavardes, jos irgi turi reikšmės.

Tarkime, susipažino pora. Pažinties data palanki buvo abiems. Draugavo metus, bet išsiskyrė. Iš bendravimo jie įgijo patirties, ši jiems tikrai pravers ateityje. Ir kitas pavyzdys: per Naujųjų sutikimą susipažino trys poros. Visos – tą pačią dieną, vienoje kompanijoje, o pasekmės – skirtingos.

Viena pora jau kitą dieną išsiskyrė, antroji draugavo tris mėnesius, susituokė ir gyvena laimingai iki šiandien, o trečia pora tai pykstasi, tai vėl sueina. Tai apie kokį universalumą gali būti kalba?

Visi esame unikalūs. Universalūs yra tik Visatos dėsniai. Jei žmonėms lemta susitikti, jie būtinai susitiks. Gal sunku patikėti, bet, jei pora pirmą kartą būtų susitikusi kitą dieną, pasekmės būtų arba tokios pačios, arba labai panašios. Atsitiktinių žmonių gyvenime nebūna. Taip pat svarbu nepraleisti savo šanso, jums skirto žmogaus, nes dažnai dėl aukštai pakeltos reikalavimų kartelės arba ambicijų netinkamai įvertiname kitus, dėl to vėliau gailimės.

Jei žmonės, remiantis numerologiniais skaičiavimais, susipažino netinkamą dieną, o intuicija kužda priešingai?

Kaip minėjau anksčiau, jei susitikote, vadinasi, taip reikėjo. Žiūrėkime į susitikimo momentą blaiviai. Susipažinote ir pajutote, kad tai yra jūsų žmogus, bet santykiai klostėsi ne taip, kaip tikėjotės. Aišku, lengviausia viską suversti netikusiai pažinties dienai. Šioje situacijoje reikia skaičiuoti ypatingas žmogaus savybes. Galbūt intuicija čia yra niekuo dėta?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA