REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (03 25–31 d.)

REKLAMA

Avinas. Šią savaitę apims jaudulys tarsi romantinės revoliucijos išvakarėse. Pajausite galingą energijos antplūdį. Galėsite atgaivinti apsnūdusius santykius. Vienišiai galbūt sužavės asmenį, kuris bus visiškai ne jų tipo. Tačiau Avinams visada smagu pažinti ką nors nauja, susipažinti su kitokiais žmonėmis. Tik šiuo metu netinka įsipareigoti, pradėti ilgalaikių santykių.

Tauras. Jums savaitgalis gali prasidėti jau ketvirtadienį, kai seksualusis Skorpiono ženklas įžengs į Tauro astrologinio būstų Partnerystės sektorių. Aistra kutens jums paširdžius, norėsis pasinaudoti kiekviena pasitaikančia galimybe. Tai nėra tipiškas jums elgesys, bet kartais gerai elgtis kitaip nei įprasta. Tik taip pasieksite kitokių rezultatų. Tik niekam nieko nežadėkite, kol patys nuspręsite, ko jums reikia.

Dvyniai. Ketvirtadienį bus palankus laikas išdėstyti savo poziciją. Šeštadienį vakare būsite nusiteikę romantiškai, tačiau galimas staigus nusivylimas, kokia maža smulkmena gali sugadinti nuotaiką. Jau sekmadienį saulė jums ir vėl švies stipriau: sulauksite malonių dovanų, kurios pakutens jausmus.

Vėžys. Saugumo, kurio paprastai ieškote, šią savaitę nesulauksite. Niekas nevyks taip, kaip tikėjotės. Jei ieškote naujo partnerio ar norite įpūsti ugnies į išblėsusius santykius, jums praverstų elgtis kitaip nei įprasta. Suardykite rutiną, atsisakykite jums būdingų elgsenos modelių. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio prognozuojamas jausmų pakilimas arba tiesiog būsite energingesni, veiklesni. Galite tiesiog gerai leisti laiką, neskubėdami įsipareigoti.

Liūtas. Įdomūs pokalbiai, nauji užsiėmimai suintensyvins bendravimą su jums svarbiu asmeniu. Ketvirtadienį ypač norėsite elgtis provokuojamai, spontaniškai. Atidžiai rinkitės žodžius, nes jie gali sukelti ne itin malonią reakcijų bangą. Žmogus (žmonės) iš toli ar kitos kultūros jus sudomins, bus įdomu su jais bendrauti, bet jų draugijoje jausitės ne itin saugiai. Šeštadienį ir sekmadienį vėl atgausite pasitikėjimą savimi ir kitais, norėsite šėlti, linksmintis.

REKLAMA

Mergelė. Jei nuspręsite su jums svarbiu žmogumi aptarti savo poreikius santykiuose, ko iš jų tikitės, geriausia tam tiks ketvirtadienis. Neįprasta, bet šią savaitę gali nutikti taip, kad imsite ir paaukosite logiką, pasiduosite aistrai su dabartiniu partneriu ar naujai horizonte pasirodžiusiu asmeniu. Jūsų dėmesio pareikalaus tam tikri piniginiai reikalai, tačiau net jie nesustabdys artėjančių pokyčių. Jums teliks prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių, jei norite išvengti didelio galvos skausmo ir įtampos (kurie, beje, nieko nepakeis).

Svarstyklės. Gal norėtumėte paskraidyti raketa? Pojūtis bus panašus, nes reikalai asmeniniame gyvenime vystysis nekontroliuojamu greičiu. Susipažinsite ar turėsite galimybę pabendrauti su neįprastais ir įdomiais žmonėmis. Jums norėsis judėti greičiau, keisti įprastą tvarką, elgesio taisykles. Jums tai pavyks padaryti švelniai, neskaudžiai, nekeliant revoliucijos ar audros stiklinėje.

Skorpionas. Šią savaitę jums teks taikytis prie aplinkybių, kurių negalėsite kontroliuoti. Energijos jums netrūks, todėl jaudinančių akimirkų irgi bus. Jums sunkiai seksis laikytis nustatyto plano. Penktadienį galite sulaukti emocinio išbandymo, teks priimti nelengvą sprendimą. Labai atidžiai persijokite savo mintis, pasitikrinkite, ar tikrai jų vedami nueisite ten, kur nori jūsų širdis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA