REKLAMA

Balandžio horoskopas su stiliaus ženklu

REKLAMA

Juk pavasaris… Tai – lyg pasiteisinimas už pokyčių siekį, kai vartant žurnalus kyla minčių apie naują šukuoseną, kitas spalvas ir formas garderobe. Todėl prie mėnesio apžvalgos „prikabinome“ ir stiliaus ikoną, gimusią po tam tikru Zodiako ženklu. Galbūt tai padės įgyvendinant permainas? Kaip sakoma, mada keičiasi, o stilius lieka.

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

Avinas. Šiuo metu kamuoliukas yra jūsų aikštės pusėje. Jaunas Mėnulis Avino ženkle padės jums išreikšti save ir būti pastebėtais. Šį mėnesį su kiekviena diena didės jūsų savivertė ir pasitikėjimas savimi. Balandžio 25 dieną vyksiantis dalinis Mėnulio užtemimas gali sukelti staigią aistrą, spontanišką siekį, tačiau neleiskite jokiems trukdžiams stoti jums skersai kelio, siekiant tikslų darbe.

Stiliaus ikona: amerikiečių aktorė Julia Stiles.

Tauras. Šis mėnuo jums bus gana karštas. Venera ir Marsas Tauro ženkle jus veiks teigiamai, tapsite tikru dėmesio magnetu. Dalinis Mėnulio užtemimas (balandžio 25 d.) atneš jums kai ką įdomaus: žaidimo taisyklės santykiuose keisis. Dabar jūs esate tie, kurių žodis yra pirmas ir paskutinis. Taigi, jūsų pirmumo teisė rinktis. Balandis bus tinkamas laikas apsvarstyti savo požiūrį į daugelį dalykų ir galbūt jį keisti.

Stiliaus ikona: legendinė amerikiečių aktorė Audrey Hepburn.

Dvyniai. Jums reikia draugų. Jei esate tipiškas šio ženklo atstovas, jų turite daugybę. Tačiau neleiskite jiems jumis naudotis. Mėnesio viduryje pajausite poreikį atsitraukti ir atgauti jėgas. Atkreipkite dėmesį į dienos režimą, pasirūpinkite sveikata. Tai yra numatykite, kaip ja rūpinsitės ne tik dabar, nusistatykite ilgalaikius tikslus.

Stiliaus ikona: australų kilmės Holivudo aktorė Nicole Kidman.

Vėžys. Jei balandį jums prireiks moralinės ir emocinės paramos, kreipkitės į draugus. Darbe jums netrūks įkvėpimo ir kūrybingų idėjų, užtat meilės ir santykių reikalai strigs. Pirmiausia patys sau atsakykite į klausimą, ko norite. Jei žinote, tada eikite ir tai pasiimkite.

Stiliaus ikona: amerikiečių dainininkė Debbie Harry.

Liūtas. Šį mėnesį jus ypač vilios neišmėginti, neišragauti dalykai. Skriskite atostogų dabar, jei tai įmanoma. Beje, pokyčių galima patirti ir namuose. Užtenka tik pakeisti požiūrio tašką. Darbe būsite išmintingi, darbštūs, kantrūs, o tai atspindės ir puikūs rezultatai.

Stiliaus ikona: prancūzų aktorė Audrey Tautou.

Mergelė. Yra tikimybė mėnesį pradėti gana aistringai, kai sutiksite bendramintį. Būkite pasirengę keisti ir savo mintis, ir požiūrį į daugelį dalykų, kai Mėnulio užtemimas balandžio 25 d. sujauks jūsų kasdienybę. Pirmiausia jums reikėtų keisti požiūrį į kūrybingumą ir išmokti į meilės reikalus žvelgti kūrybingai.

Stiliaus ikona: meksikiečių kilmės Holivudo aktorė Salma Hayek.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA