REKLAMA

Astrologija apie vidutinio amžiaus krizę

REKLAMA

Vyrai ir moterys, visų rasių ir kultūrų, įžengia į tą pačią gyvenimo fazę, kuri dar vadinama vidutinio amžiaus krize. Šiuo klausimu turi ką pasakyti ne tik fiziologai ar psichologai, bet ir astrologai.

Iš tiesų sulaukusieji keturiasdešimties patenka į svarbų astrologinį ciklą, tam tikrą individualizacijos etapą. Ypač tai svarbu tiems, kuriems nepavyko pasiekti iškeltų tikslų asmeniniame gyvenime, kaip nors pasižymėti profesinėje srityje. Tokiems šis etapas gali trumpam „nurauti stogą“.

Šios krizės pikas yra 40–42 žmogaus gyvenimo metai. Tai siejama su Urano planetos opozicija. Bet pirmiausia apie tai, kas atveria duris į vidutinio amžiaus krizę. Maždaug 36–42 gyvenimo metais dangaus skliautu keliaujantis Plutonas sudaro kvadratą su Plutono padėtimi, kai jūs gimėte. Tai jus priverčia persvarstyti, kas jums yra svarbu, kas neveikia, ko reikia atsisakyti. Kas nudžiūvo, nebegyvybinga, mirė… Taigi apie mirtį.

Vidutinio amžiaus krizė įsėlina per jūsų jaunystės laidotuves. Tada jau nebeįmanoma neigti laiko ženklų, tenka pripažinti, kad jaunystė praėjo ir įžengėte į brandos ir atsakomybės paženklintą laikotarpį. Galbūt auginate vaikus, kopiate karjeros laiptais, įvyksta svarbūs santykių pokyčiai. Šiuo metu žmonės patiria stiprų vidinį spaudimą (tai – dėl Plutono kvadrato), jie jaučia poreikį nustatyti, kas jų gyvenime pernelyg sustabarėjo. Ir imti tai keisti. Jei vengiate pokyčių, Plutonas tą gyvenimo sritį, kuri nekinta, tiesiog sutrupina į šipulius. O tada jau esate priversti viską kurti iš naujo.

Iš tiesų nereikėtų baimintis šio gyvenimo periodo. Anot astrologų, jis tiesiog simbolizuoja tam tikrų dalykų mirtį, tačiau atlaisvina kelią naujiems dalykams ir potyriams, padeda pagrindą naujai pradžiai. Štai kodėl vidutinio amžiaus krizės laikotarpiu paprastai subyra šeimos: ne todėl, kad atsirado jauna graži netekėjusi vyro akiratyje, o greičiausiai moteris poroje nenorėjo santykiuose nieko keisti. Šiuo metu įmanomi ir radikalūs pokyčiai darbe: jei žmogus dirbo pelningą, bet nemylimą darbą, gali viską mesti ir įgyvendinti seniai išduotą savo svajonę.

REKLAMA

Tačiau nereikia visos kaltės versti Plutonui. Vidutinio amžiaus krizėje dalyvauja ir Neptūnas. Apie keturiasdešimtuosius žmogaus gyvenimo metus ši planeta priverčia permąstyti dvasines vertybes. Neptūno kvadratas gali kai kuriems sukelti vidinį sąmyšį. Jei iki šiol ignoravote šitą gyvenimo sritį, dabar būsite priversti jai skirti dėmesio.

Tie, kuriems vidutinio amžiaus krizės iššūkiai yra per sunkūs ar stengiasi juos ignoruoti, pradeda dažniau išgėrinėti, ieškoti kitų, dažnai nesveikų ir asmenybę griaunančių būdų išvengti akistatos su savimi. Kai kuriuos apima neviltis, jie mano, kad visa, ką iki šiol pasiekė, neturi jokios vertės.

Dabar nepavyks tik paviršutiniškai peržvelgti esminių dalykų, turėsite ištyrinėti viską iš pagrindų, atlikti, taip sakant, generalinę reviziją. Tai nėra blogai, jei sugebėsite suvokti, kas jums svarbu, ir pakeisite savo mąstyseną, vertybes, elgseną.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.