REKLAMA

Pavasaris su fengšui: iššluokite ir sielą, ir kiemą

REKLAMA

Balandis – švaros mėnuo, o jis jau visai čia pat! Atėjo laikas išvalyti kiemus, namus atlaisvinti nuo daiktų, išpurtyti stalčius, peržiūrėti rankinę ar kompiuterio krepšį, pažvelgti, kas sugrūsta po lova, ir nedelsiant viską iš ten iškrapštyti. Senovės kinų mokymas fengšui nurodo, kokius darbus būtina padaryti tuojau pat, kad atgytų jums svarbios gyvenimo sritys, ir patys įkvėptumėte gaivesnio ir energingesnio permainų vėjo.

Meilė: išvalykite palovį

Kinų erdvės menas, kuris daro įtaką mūsų asmeniniam gyvenimui, tvirtina: jei norite sveikesnių ir laimingesnių santykių, pažvelkite po miegamojo lova. Suraskite po ja surikiuotiems daiktams, kurie jums būtini, vietos kitur, o kitus atiduokite, dovanokite.

Švariai išvalę palovį ir palikę laisvą erdvę po juo, išvengsite apgavysčių, nusivylimų, atsikratysite senų nuoskaudų, kurios veikė jūsų bendravimą su priešinga lytimi.

Bendravimas: ištrinkite senas žinutes

REKLAMA

Jūsų žodžius supranta neteisingai ar jų negirdi, nevertina jūsų nuomonės? Tada ištrinkite visus senus, nereikalingus el. laiškus, žinutes telefone. Čia kaupdami senienas trukdote švariai naujai bendravimo energijai patekti į jūsų mintis, gyvenimą.

Ištrinkite ir tas žinutes ar laiškus, kurių vis pagailite dėl sentimentalių priežasčių. Jei labai reikia, išsirašykite, atsispauskite jų turinį, ir atsisveikinkite: TRINTI!

Šeima: palaidas nuotraukas sudėkite į albumus

Jei šeimoje nuolatos kyla kivirčai, ir dažnai – tarsi be priežasties, pats laikas sutvarkyti šeimos nuotraukas. Taip bent jau sako fengšui meistrai.

Gerus atsiminimus ir juose užfiksuotą teigiamą energiją ir nuotaiką galite įrėminti, sudėti į albumą arba sutvarkyti nuotraukas kompiuteryje (sudėti į aplankus, užvadinti).

Mėgstamas šeimos nuotraukas išdėliokite šeimos susirinkimo vietose – virtuvėje, svetainėje. Jų nelaikykite miegamuosiuose, ypač, jei norite su giminaičiais, artimaisiais išlaikyti sveiką atstumą.

Sveikata: išvalykite virtuvės spinteles

Jaučiatės pavargę, prislėgti? Tada įsisukite į virtuvę: išvalykite spinteles, šaldytuvą ir šaldiklį. Įvairiausius konservus, kuriuos kaupėte pasaulio pabaigai, galite atiduoti labdarai (jei jų galiojimo laikas nesibaigė).

Jei nusprendėte maitintis sveikai, šlamštmaistį išmeskite. Jokių jo apraiškų negali likti jūsų virtuvėje.

Palaikymas: labdarai atiduokite 9 daiktus

Ar gyvenimas jums primena nuolatinę kovą? Dažnai jaučiatės lyg būtumėte paliktas vienas mūšio lauke? Atrinkite devynis dar tinkamus naudoti daiktus ir paaukokite juos labdarai. Galite surinkti ir daugiau daiktų: kuo daugiau jų atiduosite, tuo greičiau ir stipresnio palaikymo iš aplinkos sulauksite.

Savigarba: peržiūrėkite vaistinėlę

Nuolatos save kritikuojate, nevertinate to, ką pasiekėte? Išvalykite savo vaistinėlę: išmeskite ne tik pasibaigusio galiojimo vaistus, bet ir seną kosmetiką. Įsisukite ir į kitas gražinimosi priemones.
Sąžiningai ir negailestingai atsisakykite to, kuo nesinaudojate. Išvalydami vaistinėlę ir kosmetikos krepšelį, kurie simbolizuoja tuštybės mugės sritį, lengviau sustiprinsite savivertę ir pasitikėjimą savimi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA