REKLAMA

Balandžio horoskopas 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

Pavasariškos euforijos nuotaika bus užkrečianti. Deja, veržtis į priekį galima bus tik viską apgalvojant, paisant visuomenės keliamų reikalavimų ir įvertinant susiklosčiusias aplinkybes. Gerai viską apsvarstykite ir suderinkite, kad pasiekti laimėjimai nesubyrėtų kaip kortų namelis.

Balandžio mėnesį mums į pagalbą atskubės Merkurijus. Jis sustiprins savo įtaką ir pasirūpins, kad sugebėtume aiškiai įvertinti padėtį ir priimti išmintingus sprendimus. Ir meilės reikalai balandį nebus nuobodūs, nes Venera ir Marsas pradeda naują savo ciklą Avino žvaigždyne, todėl verta pakovoti dėl savo meilės. Imkitės iniciatyvos patys, atvirai ir garbingai parodykite, ko trokštate.

AVINAS (03.21–04.20)
Impulsų metas

Balandžio mėnesį Aviną bus sunku sustabdyti. Deja, jo genialios idėjos ne visur bus sutinkamos su entuziazmu ar net išklausomos. Užtat širdies reikalai klostysis pagal jo norus. Venera ir Marsas stimuliuos aistrą ir meilę, o Jupiteris sukurs palankias aplinkybes ir padės prasiskinti kelią į tikslą.

Patarimas Avinui: sausais faktais pavyks lengviau įtikinti ir argumentuoti nei dideliais pažadais. Savo idėjas dėstykite kitiems ramiai ir glaustai, nesikarščiuodami dėl to, kad jūsų nesupranta – tik taip galėsite jas prastumti.

REKLAMA

JAUTIS (04.21–05.20)
Geriau nebūna!

Plutonas, Saturnas ir Neptūnas balandžio mėnesį bus galingi Jaučio sąjungininkai. Viskas, ko jis imsis, bus laiminama gerųjų žvaigždžių, todėl jo laukia sėkmė ir pelnas. Balandžio mėnesį Jautis galės leisti sau ramiai atsipalaiduoti. Antroje mėnesio pusėje Venera pasirūpins, kad netrūktų jausmingų romantiškų valandėlių dviese.

Patarimas Jaučiui: jei turite didelių planų – puiku! Jei ne, rimtai pasvarstykite, ko norėtumėte pasiekti, ir imkitės darbo. Tokio palankaus meto negalima praleisti!

DVYNIAI (05.21–06.21)
Energijos fontanai

Dvyniai visada būna judrūs, o balandžio mėnesį jie dar labiau suaktyvės, skubės, sieks lenktyniauti ir žvelgs į pasaulį pro rožinius akinius. Ir meilėje, ir darbe viskas klostysis kaip sviestu patepta.

Patarimas Dvyniams: būkite atsargūs! Kartkartėmis verta sustoti ir pažvelgti į tikrovę atidžiu žvilgsniu. Tik taip sugebėsite saugiai sulaukti saldžių savo entuziastingos veiklos vaisių.

VĖŽYS (06.22–07.21)
Galynėjimasis su stresu

Balandžio mėnuo ramybę mėgstančiam Vėžiui prasidės neramiai. Ypač darbe jo tykos nemalonumai ir susierzinimas. Nuo mėnesio vidurio rūpesčių sumažės, Vėžio kasdienybėje pamažu įsivyraus ramybė ir jis vėl atgaus vidinę pusiausvyrą.

Patarimas Vėžiui: suimkite save į rankas, patausokite nervus. Ginkitės, kai kiti stengsis suversti jums kaltę dėl savų klaidų. Venkite savigraužos ir savigailos. Saugokite sveikatą, nes stresas silpnina imunitetą ir atveria kelią ligoms.

LIŪTAS (07.23–08.23)
Pergalė apdairiems

Balandžio mėnesį Liūtui nė į galvą nešaus skųstis rutina. Jam atsivers naujos galimybės. Liūtas norės kuo greičiau šokti į priekį. Pokyčiai į gera įmanomi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA