REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 01–07 d.)

REKLAMA

Avinas. Ši gali būti karščiausia jūsų metų savaitė, nes aistringoji Marso planeta, Avino ženklo valdovė, susitiks su Venera. Negalite nustygti vietoje, kaip jums norisi pramogų ir linksmybių. Kreipsite dėmesį tik į savo troškimus, tačiau pasistenkite neignoruoti kitų asmenų (asmens) norų. Šiek tiek subtilumo sušvelnins jūsų tiesmuką bendravimą, taip aplinkiniams nepasirodysite esą visiški kietaširdžiai. Savaitgalį duokite laisvę fantazijai, romantiškajai – taip pat. Šiuo metu realybė turi pasitraukti, užleisti vietą geresniems dalykams.

Tauras. Jums atrodys, kad visiškai nekontroliuojate situacijos, neturite jai įtakos. Ypač šis pojūtis sustiprės savaitgalį. Na, ir kas? Būna gyvenime situacijų, kai verčiau plaukti pasroviui. Šiuo metu tokia elgsena pasiteisins, nes romantiniai jausmai patys jus susiras. Jūsų ženklą valdanti Venera susitiks su kūniškuoju Marsu, o tai tik sustiprins jūsų patrauklumą. Šis planetų susitikimas įvyks astrologinio Tauro ženklo Privatumo sektoriuje: tai reiškia, kad jausitės taip, lyg jūsų gyvenimas eitų pro šalį, be jūsų. Nustumkite šias mintis, leisdami laiką su jums maloniais žmonėmis, o malonumas ateis nekviečiamas.

Dvyniai. Ketvirtadienį jums bus palankus laikas pasidalyti mintimis su aplinkiniais. Informacija tekės nekliudoma, protingi pokalbiai taip pat vyks be kliūčių. Šie išlygins jūsų asmeniniuose santykiuose atsiradusias duobes ar duobutes. Jūsų aplinka ir draugai palaikys jūsų romantinius siekius ar planus, ypač šį savaitgalį. Jei būsite žmonių apsuptyje, jūsų sąmojis nesunkiai užkariaus klausytojų dėmesį.

Vėžys. Praplėsdami bendravimo lauką ir įgydami skirtingos patirties padidinsite šansus šį savaitgalį susirasti romantinį partnerį. Jau šeštadienį jums kils noras pabėgti nuo rutinos, kitaip pažvelgti į įprastus dalykus. Jei su kuo nors (jums svarbiu) pasidalysite savo svajone, tai padės sukurti intymią atmosferą, kuri galėtų tapti romantinių jausmų (ir santykių) pradžia.

Liūtas. Iki raudonumo įkaitęs Marsas Avino ženkle ir flirtuoti nusiteikusi Venera pačirškins liūtukams paširdžius. Ypač šeštadienį. Šis planetų impulsyvumo užtaisas padrąsins ieškoti naujų pasilinksminimo formų. Jums įprasta nenustygti vietoje ir greitai imti nuobodžiauti, jei niekas nesikeičia, todėl dabar išnaudokite progą patirti ką nors naujo. Nežiūrėkite į save pernelyg rimtai, kitaip per didelis jūsų ego sugadins nuotaiką tiek jums, tiek kitiems. Protą trumpam pasidėkite ant lentynos, nes tik instinktai ir emocijos leis patirti džiaugsmą.

REKLAMA

Mergelė. Žaidimas pagal taisykles gali užgesinti ugnį asmeniniuose santykiuose. Ypač tai galioja šį savaitgalį. Todėl šeštadienį nenuslopinkite medžiotojo ar viliokės instinkto savyje. Rodykite iniciatyvą, megzkite pažintis, tai jums leis pasijausti, kad kontroliuojate situaciją bendraudami su jums įdomiais žmonėmis. Tai ypač svarbu ne tik vienišiams, bet ir įsipareigojusiems: jei pajausite abipusį pasitikėjimą su nauju pažįstamu, greitai ištirps bet kokios jus skiriančios ribos ir apribojimai. Žvaigždės tik perspėja, o jūs jau žinokitės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA