REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 08–14 d.)

REKLAMA

Avinas. Trečiadienio rytą galite pasijausti taip, lyg atsibudę nepažįstamoje šalyje. Šis jausmas bus susijęs su jūsų asmeniniu gyvenimu. Tačiau ir svetimoje teritorijoje noras ieškoti nuotykių nedings. Galite nuspręsti keisti išvaizdą, atrasti naujos veiklos, naujovių sieksite ir meilės žaidimuose. Nerizikuosi, negersi šampano, taip sakant. Savaitgalį sugebėsite atrodyti ir mieli, ir įžūlūs, o tokie būsite dar patrauklesni priešingai lyčiai.

Tauras. Trečiadienis jums gali prasidėti netikėtai pasikeitusia situacija ar į paviršių iškilusiomis ilgai slėptomis aistromis. Negalėsite jų daugiau slėpti. Jus gundys ir trauks prie žmogaus, kuris nėra laisvas. Geriau šį emocinį pakilimą nukreipkite kita linkme ir susiraskite kitą aistros objektą. Savyje dažnai nepastebite to, kas jumyse yra gero. Jei vidine šviesa ir jausmų šiluma pasidalytumėte su kitais, ji atitirpdytų net kiečiausio užsispyrėlio širdį.

Dvyniai. Penktadienis bus sąlyginai ramus. Tinka laiką leisti vienumoje ar su nereikliu asmeniu. Tokioje kompanijoje jausitės patogiai. O šeštadienį jums norėsis patenkinti įgimtą smalsumą, pažinti, bendrauti su naujais žmonėmis. Vakare Dvynių ženklą valdanti planeta įeis į ugningą Avino ženklą, nuo tada ir dar dvi savaites jūsų flirtavimo žaidimai pereis į kitą lygmenį.

Vėžys. Nuo trečiadienio gali tekti imtis lyderio vaidmens darbe ir asmeniniuose reikaluose. Galbūt jums reikės organizuoti didelį renginį. O gal nuspręsite paklausyti širdies balso ir jos vedami siekti jums patinkančio žmogaus. Būkite tiesūs, negudraukite ir parodykite, ko norite. Jei jus atstums, neatsitraukite: nusipurtykite nuoskaudas ir vėl bandykite. Siekiant įgyvendinti savus tikslus, reikia drąsos. Užtat vėliau rezultatai džiugina ir suteikia pasitikėjimo savimi.

Liūtas. Savaitės viduryje netversite savame kailyje, jus užvaldys aistros. Jas, žinoma, norėsis realizuoti. Galite pasielgti spontaniškai, bet tai supurtys dabartinius santykius. Na, o vienišiams nėra ko baimintis: elgdamiesi drąsiai, jie plės savo meilės horizontą. Bet kuriuo atveju, Liūtams šiuo metu reikia permainų. Geriau patiems jų imtis, nei laukti, kol kiti stumtels. Siekti daugiau – ne nuodėmė.

REKLAMA

Mergelė.  Trečiadienį jaunatis Avine jūsų kasdienybę nuspalvins aistra. Galbūt išmėginsite, ką reiškia elgtis impulsyviai, kad gautumėte tai, ko norite. Šią savaitę jums galios būtent ši taisyklė. Patartina jos laikytis. Jei kuris asmuo jums rūpi, parodykite jam tai. Išmėgindami naujus bendravimo, viliojimo būdus pagerinsite dabartinius santykius ar užmegsite potencialiai sėkmingą naują ryšį. Šeštadienį jūsų ženklą valdanti Merkurijaus planeta atskubės jums į pagalbą ir leis atrasti žodžius, kurie tinkamai atspindės, ką jaučiate.

Svarstyklės. Jau savaitės viduryje jūsų asmeninį gyvenimą suvirpins karščio banga. Venera, valdanti Svarstyklių ženklą, ir aistros planeta vadinamas Marsas bus arti vienas kito, tai veiks ir jūsų intymius reikalus. Nekantrus, bet žavus asmuo, gali jums padaryti neišdildomą įspūdį. Jei patys imsitės iniciatyvos santykiuose, galite taip pat pasiekti netikėtų aukštumų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA