REKLAMA

Kaip pataisyti figūrą? Patarimai 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

Sniegas (kažkada) nutirps. Paltus, striukes ir lietpalčius teks sukabinti į spintas. O tai reiškia, kad šaltuoju metų laiku palepintą figūrą bus sunku paslėpti. Kaip susigrąžinti dailias kūno formas ar pagražinti turimas?

Pirmiausia reikia įvertinti, kokiai stichijai priskiriamas jūsų Zodiako ženklas. Galbūt jums tiks užsiėmimai vandenyje (Vandens stichijos ženklams: Vėžiui, Skorpionui, Žuvims)?

Jei esate Ugnies, arba Avino, Liūto ar Šaulio, atstovas jums patinka intensyvios treniruotės, kai kūnas įkaista ir kai tenka gerokai paprakaituoti.

O gal jums mieliau jausti vėją, švilpiantį pro ausis? Oro stichijos (Dvynių, Svarstyklių ir Vandenio) ženklai mėgsta greitus, judrius užsiėmimus. Žemės (Tauras, Mergelė ir Ožiaragis) atstovai gali pasiekti stulbinamų rezultatų sportuodami gryname ore.

Visiems Zodiako ženklams svarbu žinoti silpnas kūno vietas, kad galėtų sportuodami jas apsaugoti, nepažeisti, nepakenkti. Be to, svarbu pasirinkti tinkamą sporto užsiėmimą, kad jis būtų įdomus ir nereikėtų kaskart ieškoti priežasčių, kaip jo išvengti.

REKLAMA

Avinas

Jums reikėtų gerti daug vandens. Šios Ugnies stichijos atstovai, intensyviai sportuodami, netenka daug skysčių. Taigi po užsiėmimo turite šią „netektį“ kompensuoti. Avino ženklas valdo galvą, smegenis. Šio ženklo atstovai dažnai per skubėjimą, judrumą patiria galvos traumas. Dėl padidėjusio kraujospūdžio (silpna Avinų vieta) galimi galvos skausmai, netgi migreniniai.

Avino ženklo atstovai mėgsta sportuoti energingai, iš visų jėgų. Jiems patinka ilgi ir sudėtingi žygiai, alpinizmas, bėgimas ir plaukiojimas gamtoje. Avino ženklo atstovams reikia įvairių ir įdomių užsiėmimų, pageidautina – gryname ore, kai gamtos sąlygos tai leidžia.

Tauras

Gimusieji po Tauro ženklu priskiriami Žemės stichijai, negali pasigirti greita medžiagų apykaita. Judėjimas šį procesą suaktyvina. Taurai mėgsta energingai darbuotis sode ar darže, tačiau jiems patartina užsirašyti ir į šokių pamokas. Kokių šokių mokytis? Kiekvienas turės nuspręsti, kas jį traukia labiausiai, kuris šokio ritmas ir judesiai geba visada juos pakelti ant kojų.

Nesvarbu, kokį užsiėmimą pasirinktumėte, jums svarbu, kad sportuotumėte ar judėtumėte reguliariai, sistemingai. Jūsų sporto planas turi būti aiškus ir paprastas. Taurų silpna vieta yra gerklė, todėl ja privalote rūpintis labiausiai. Ne tik saugotis peršalimų, dar rūpintis sveika mityba.

Dvyniai

Oro stichijai priskiriamo ženklo atstovai sugeba nuolatos pertempti nervus, išsekinti save, todėl jiems būtina reguliariai atsipalaiduoti. Joga galėtų jų gyvenimą pakeisti iš pagrindų. Silpna šio ženklo atstovų kūno vieta yra plaučiai. Todėl Dvyniams patartina išmokti taisyklingai giliai kvėpuoti (ne, to daugelis suaugusiųjų nemoka, čia gali pasitarnauti joga). Kad ir kokią sporto šaką ar užsiėmimą pasirinktumėte, šie turi būti įdomūs, kitaip greitai jums atsibos.

Vėžys

Vandens stichijos globojami Vėžiai yra didžiausi Zodiako namisėdos, todėl jiems ir sportuoti labiausiai patinka namuose (arba jaukioje, namus primenančioje aplinkoje). Tie, kurie turi pakankamai vietos ir lėšų, investuokite į mėgstamą treniruoklį, kitus reikalingus daiktus (jogos kilimėlį ar svarmenis).

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.