REKLAMA

Augintinis kiekvienam Zodiakui

REKLAMA

Naminis gyvūnėlis daug atskleidžia apie šeimininką. Pavyzdžiui, galima net atspėti jo Zodiako ženklą.

Daili moteris žingsniuojanti su stilingai apkirptu pudeliu greičiausiai gali būti gimusi po Svarstyklių ženklu. Ant grynakraujo žirgo skriejantis raitelis, visai tikėtina, yra Šaulys. Taigi kokie augintiniai labiausiai tinka kiekvienam Zodiako ženklui?

Avinas

Vietoje nenusėdintiems Avino ženklo atstovams tinka judrūs augintiniai, pavyzdžiui, Džeko Raselo terjerai. Dviratininkas, kuriam ant peties tupi papūga, tikriausiai yra gimęs po Avino ženklu.

Jam tinka tokie naminiai gyvūnai, kurie gali išbūti vieni. O dar geriau, kad jų būtų daug (pavyzdžiui, katė, šuo, papūga) ir jie pasirūpintų vienas kitu. Na, gyvūnėliai tikrai pasilinksmintų, tik klausimas, ar šeimininkui patiktų namų būklė po šio siautėjimo.

REKLAMA

Tauras

Jautriems Tauro ženklo atstovams reikia augintinio, kurį galėtų liesti. Jiems tinka šios kačių veislės – rusų mėlynosios ir škotų nulėpausės. Slidūs ropliai ne jiems, bet išimtis būtų vėžliukai (kitas jų Zodiako simbolis).

Labai aktyvūs šunys kaip dalmatinai Taurus nervina. Užtat jie puikiai sutaria su spanieliais, auksaspalviais retriveriais ar bigliais. Šio ženklo atstovų namuose gali įsikurti ir švelniaausis triušis.

Dvyniai

Papūga arba Australijos nimfinė papūgėlė gali tapti puikiu kompanionu Dvyniams. Paukščiai tinka laisvę mylintiems (ir plepiems) Oro stichijos atstovams. Juk Dvyniams reikia su kuo nors pasikalbėti, o kas gali būti geriau už tokį, kuris atsakys žmogaus kalba?

Šio ženklo atstovams patinka paklusnūs šunys kaip vokiečių aviganiai. Jauna moteris lėktuve, ant kelių laikanti čihuaha veislės šuniuką, greičiausiai yra Dvynių atstovė. Dvyniams džiaugsmo suteiks ir rūpinimasis beždžionėle ar degu pele.

Vėžys

Pamirškite kibias krabo (vėžio) žnyples. Jūsų mėgstamas gyvūnas yra katė, kuri gali jaukiai pasiglaustyti, o paskui užmigti susisukusi į kamuoliuką. Katėms svarbu turėti savo vietą, kur galėtų ramiai snausti ir gardžiai paėsti. Juk Vėžiams ir aiškinti nereikia, jie puikiai supranta šių esminių dalykų svarbą.

Po stalu gardų kąsnį augintiniui kyštelintis šeimininkas arba svečias, greičiausiai bus gimęs po Vėžio ženklu. Meilės ir rūpesčio reikalaujantis gyvūnas kaip sužeistas paukštis ar į gatvę išmestas šuo Vėžio namuose užmirš visas jam tekusias negandas.

Liūtas

Liūtams svarbu, kad jo augintinis atrodytų įspūdingai arba būtų išskirtinis, retas, egzotinis. Jiems tinka bulmastifai, ilgaplaukė vėžlio kiauto raštu išmargintu kailiuku katė arba iguana. Išdidžiai prie arabų grynakraujo ristūno stovintis jo šeimininkas greičiausiai yra gimęs po Liūto ženklu.

Kita vertus, Ugnies stichijai priskiriamo ženklo atstovams ne visada svarbu augintinio kilmė ir veislė, bet jis būtinai turi atrodyti dailiai, elegantiškai ir būti žaismingas. Liūtai širdyje yra tarsi vaikai, jiems patinka žaisti, šėlioti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.