REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 15–21 d.)

REKLAMA

Avinas. Savaitės viduryje pajausite stipresnį impulsą elgtis ryžtingai (ir aistringai). Tačiau pulti stačia galva įgyvendinti tai, ko trokštate, nevertėtų. Siekdami jums svarbaus asmens dėmesio, elkitės atsargiai ir delikačiai. Šeštadienį suvoksite, kad veikdami lėtai ir užtikrintai meilės reikaluose pasieksite daugiau.

Tauras. Jau nuo pirmadienio ir dar keletą savaičių jausitės taip, lyg banga jus pakeltų ir neštų tolyn į vandenyną. Malonumų vandenyną. Iš naujo atrasite gyvenimo aistrą ir malonumų troškulį, kurį norėsis tuojau pat numalšinti. Gera žinia ta, kad šiuo metu būsite itin patrauklūs ir sulauksite atsako ir pagalbos pildant jūsų troškimus. Skirkite laiko savo poreikių tenkinimui. Tai ne tik pakels nuotaiką, bet ir didins pasitikėjimą savimi.

Dvyniai. Šį savaitgalį bus sunku susikalbėti. Tai gali sukelti nusivylimą, o šis – sprogti netikėtai galingu konfliktu. Ypač dėl to, kad iš kitų reikalausite aiškumo ir tikslumo. Pasistenkite atsipalaiduoti, taip sumažinsite įtampą. Kai mažiau tikitės, galite sulaukti daugiau. Lankstus požiūris ir pasirengimas įsijausti į partnerio būseną, leis išspręsti net sudėtingas situacijas, jei tokios iškiltų. Pasirenkite netikėtumams, priimkite net tai, ko nelaukėte.

Vėžys. Penktadienį būsite nusiteikę žaismingai. Pasinaudokite galimybe išreikšti save, taip sulauksite daug dėmesio. Nesijaudinkite, jei, taip elgdamiesi, nueisite per toli. Savaitgalį jums bus suteikta galimybė atitaisyti klaidas, jeigu tokių pridarysite. Šeštadienį sudėtingas pokalbis giliomis temomis gali padėti priartėti prie jums svarbaus asmens ir jį geriau pažinti.

Liūtas. Ketvirtadienį gali apimti romantiška ir svajinga nuotaika. Būkite kūrybingi, stengdamiesi pradžiuginti mylimąjį. Elkitės netradiciškai, jei norėsite nustebinti ir sužavėti nepažįstamą asmenį. Jūsų energija ir dosnumas neliks nepastebėti. Taigi, kai sulauksite pelnyto dėmesio, pasidžiaukite juo. Šeštadienį gyvenimo tempas žymiai sulėtės. Dabar jums geriausiai būtų viską planuoti iš anksto, o ne elgtis spontaniškai.

REKLAMA

Mergelė. Jūsų ženklą valdantis Merkurijus šį savaitgalį jus įvilios į ne itin jaukią teritoriją. Jums teks bendrauti su keistais žmonėmis, susidoroti su netikėtais jausmais. Visa tai gali sudrebinti dabartinius santykius. Pasistenkite susitvardyti, net jei žinia jus šokiruos. Išlikdami ramūs, nepriskaldydami iš adatos vežimo, galite tik sustiprinti ryšį su jums svarbiu žmogumi. Jei esate vieniši, humoras padės išsklaidyti nervingumą ir lengviau bendrauti. Jau savaitgalį pasirenkite netikėtumams, ne viską galima numatyti.

Svarstyklės. Kantrybė šiuo metu jums turėtų būti didžiausia dorybė. Jos prireiks, jei norite savo dabartinius santykius perkelti į naują lygmenį. Kantrybė pravers ir ieškant naujo partnerio. Šią savaitę būsite itin kūniški, norėsite pasirūpinti pirmiausia kūno, paskui jau dvasios poreikiais. Aiškiai išsakykite ar parodykite, ko jums reikia. Kitaip jūsų laukia nusivylimas, nes ir mylimas žmogus neskaito minčių. Tačiau jei partneris užsispiria ir visiškai nekreipia dėmesio į jūsų norus, tai gali būti signalas pagalvoti, gal reikėtų judėti toliau (ir ieškoti, kur geriau).

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA