REKLAMA

Naudinga draugystė: Mėnulis ir Zodiako ženklai

REKLAMA

Kai astrologai rašo dienos, savaitės ar mėnesio prognozes, aptaria šio ryškaus dangaus kūno kelionę per dvylika Zodiako ženklų. Mėnulis jais juda gana greitai: per mėnesį kas pustrečios paros jis pereina vis į kitą ženklą. Sidabrinis Mėnuo astrologijoje simbolizuoja mūsų emocijas, o einant per skirtingus Zodiako ženklus, jo nuotaikos kinta.

Kaip pasinaudoti besikeičiančiomis energijomis ir kuo daugiau nuveikti, kuo geriau jaustis?

Svarbiausia, ką reikia žinoti, – kada Mėnulis yra jūsų Zodiako ženkle (pvz., Avine, Taure…). Tos mėnesio dienos, kai ten svečiuojasi sidabrinis dangaus kūnas, jums yra pačios energingiausios ir sėkmingiausios. Būtent tada planuokite pasimatymus, skirkite svarbius darbo susitikimus ar tarkitės dėl pokalbių.

Kai Mėnulis yra priešingoje jūsų Zodiakui pozicijoje (nuo savo ženklo laikrodžio rodyklės kryptimi atskaičiuokite šešis ženklus, šeštasis ir bus priešingas), patartina elgtis ramiai, neišsišokti, labiau stengtis dėl kitų nei dėl savęs. Tomis mėnesio dienomis netinka elgtis įžūliai, ko nors siekti jėga, per prievartą, pernelyg atkakliai ko reikalauti.

Taigi sužinokite, kaip Mėnulį paversti kasdieniu jūsų pagalbininku.

REKLAMA

Mėnulis Avine

Judėkite, imkitės veiklos. Eikite pabėgioti, išsitraukite dviratį ar apsilankykite treniruoklių salėje. Suraskite būdų, kaip naudingai nukreipti šią gaivališką energiją.

Kai Mėnulis – ugningame Avino ženkle, tikėtini nekontroliuojami jausmai. Geriau panaudokite juos kūrybingai: eikite sportuoti, susiraskite užsiėmimą, kuriam reikia pajungti vaizduotę. Šiuo metu palanku įgyvendinti idėjas, todėl drąsiai rizikuokite.

Mėnulis Tauro ženkle

Sulėtinkite tempą, skirkite laiko savo kūnui, jo priežiūrai. Tai kviečia daryti Mėnulis, įėjęs į jausmingą ir žemišką Taurą. Šiuo metu palanku rūpintis realiais dalykais, atsiduoti pojūčiams, jausmams.

Išeikite pasivaikščioti į parką, pabūkite gamtoje, prižiūrėkite gėles, augalus, darbuokitės sode ar darže, užsirašykite masažui, atverskite pianino dangtį (patys muzikuokite) arba klausykitės jūsų ausiai malonios muzikos. Šiame ženkle Mėnulis ilsisi, mąsto, džiaugiasi žmogiška būtimi.

Mėnulis Dvyniuose

Susikvieskite draugus, paskambinkite seniai girdėtam bičiuliui ar brūkštelkite el. laišką, užkalbinkite kaimyną. Laikas tam tinkamas, kai Mėnulis Dvyniuose. Oro stichijai priskiriamame ženkle viešintis dangaus kūnas reiškia, kad mūsų protas yra itin imlus, aktyvus, todėl užimkite jį, suraskite jam veiklos.

Tai – puikus laikas ko nors mokytis, suprasti, kaip naudotis kokiu nors prietaisu ar mechanizmu, mąstyti apie naujas galimybes, planuoti. Tiesiog leiskite jūsų smalsumui jus vesti ir atverkite protą, priimkite naujoves.

Mėnulis Vėžyje

Naminuko būste atsidūręs Mėnulis skatina jaukiai susirangyti ant sofutės, šalia pasidėti arbatinį ir mėgautis įdomia knyga. Jautruoliai Vėžiai (o Mėnulis yra būtent šio ženklo valdovas) mėgsta pasinerti į vidinį pasaulį. Kai šis dangaus kūnas būna Vėžio ženkle, ir jums geriau elgtis panašiai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.