REKLAMA

Kokie esate meilėje? Atsakys Venera

REKLAMA

Kai sudaromas asmeninis horoskopas, atsižvelgiama ne tik į tai, kuriame Zodiako ženkle to žmogaus gimimo metu buvo Saulė.

Svarbu, kaip buvo išsidėsčiusios kitos planetos ir net asteroidai.

Žmogaus elgesiui meilės ir sekso reikaluose įtaką daro ir tai, kokiame Zodiake buvo Marso, Veneros ir Mėnulio planetos, kaip ir asteroidas Erotas.

Marsas lemia, kaip išreiškiame savo seksualumą. Venera nurodo, kas mums leidžia pasinerti į jaudinančią nuotaiką ir pasirengti meilės žaidimams.

Mėnulis nurodo giliai mumyse slypinčius meilės poreikius ir seksualines fantazijas.

REKLAMA

Asteroidas Nr. 433,  pavadintas graikų  kūniškos meilės dievo Eroto vardu, atsakingas už mūsų erotinę prigimtį, polinkius, nurodo dalykus, kurie sužadina mūsų libido.

Venera ir meilė

Čia aptarsime romėnų meilės deivės Veneros vardu pavadintos planetos įtaką mūsų meilės reikalams. (Kituose tekstuose aprašysime, kodėl svarbu žinoti, kokiame Zodiako ženkle yra jūsų Marsas ir Erotas.)

Veneros padėtis (kuriame Zodiako ženkle ji buvo jūsų gimimo metu) jūsų horoskope nurodo, kaip elgiatės santykiuose, kiek jums svarbi meilė ir romantika. Tai padeda tiek geriau suprasti save, tiek esamą ar būsimą gyvenimo partnerį.

Kai Saulė ir Venera yra tame pačiame ženkle, jūsų elgesys meilės reikaluose yra gana nuspėjamas, bet jei skirtinguose – tada galite nustebti patys ir nustebinti kitus, elgdamiesi tarsi netipiškai pagal Saulės Zodiaką. Pavyzdžiui, kuklioji Mergelė, jei jos Venera yra Liūto ženkle, nebus jau tokia kukli, ir reikalaus, kad su ja mylimieji elgtųsi kaip su karaliene.

Veneros pozicijų aprašymai dvylikoje Zodiako ženklų

Venera Avine

Tokioje pozicijoje Venerą turintys žmonės flirtuoja drąsiai, netgi įžūliai. Jie stengiasi apžavėti jiems svarbų asmenį, parodydami jam, kokie yra išradingi ir nepriklausomi.

Jų meilės rodymas labiau susijęs su pasirodymu. Šiaip tai gal ir erzintų, bet ko įsimylėjėliai neatleidžia? Žmones, kurių Venera yra Avine, gaubia tyro žavesio aura, todėl jų mylimieji kartais „nepastebi“ jų vaikiško elgesio, nekantrumo ar net nutrūktgalviškumo.

Žmones su Venera Avino ženkle sujaudina partnerio energingumas ir aktyvumas. Jų susižavėjimą, meilę ir jaudulį tirpdo monotoniški, „įstrigę“, pernelyg brandūs ar saugūs santykiai. Įsimylėjėliams, kurių Venera yra Avine, svarbus užkariavimo pojūtis, jie gali tapti nuo šio priklausomi. Norint išlaikyti santykius, jiems reikia įdėti daug pastangų.

Siekiant padaryti įspūdį Venerą Avine turinčiam žmogui, reikia jam pasiūlyti patį mėgstamiausią dalyką  – veiksmą. Būkite tiesūs, atviri ir sąžiningi. Jiems nepatinka įvairiausios gudrybės, žaidimai, nebent šie iš tiesų susiję su galimybe gerai praleisti laiką, pasivaržyti.

Suteikite šansą pasireikšti jų spontaniškai natūrai, vertinkite jų žaismingumą. Supraskite ir palaikykite jų siekį santykius išlaikyti įdomius, juos nuolatos atšviežinti. Žmonės su Venera Avine (net jei jų Saulės Zodiako ženklas yra Žuvys) mėgsta meilės reikaluose groti pirmuoju smuiku. Leiskite jiems tai daryti, jei ne visada, tai bent dažnai. Suteikite jiems galimybių lenktyniauti, varžytis, net jei kartais pačiam teks pabūti jų varžovu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA