REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 22–28 d.)

REKLAMA

Avinas. Mėnulio užtemimas Skorpiono ženkle palies ir jus. Santykiuose jums gali tekti spręsti, ar aiškintis pasitikėjimo ir artumo klausimus. Jums norėsis atsakyti puolimu ar tiesiog pabėgti, to išvengti. Tačiau nė vienas iš šių būdų nėra tinkamas, jei norite kurti sveikus santykius.

Dabar jums teks pasistengti, kad gautumėte, ko norite. Todėl, jei esate vieniši, peržiūrėkite, ar jūsų lūkesčiai meilėje, ieškant partnerio, atitinka tikrovę. O tiems, kurie turi antrąją pusę, praverstų sąžiningai įvertinti, ar vykdote įsipareigojimus, tesite pažadus. Įsidėmėkite vieną tiesą: lengviausias kelias nebūtinai yra pats geriausias, norint surasti meilę.

Tauras. Ketvirtadienį vykstantis Mėnulio užtemimas paveiks jūsų ženklo Partnerystės sektorių. Ką tai reiškia? Užtemimas aistringame Skorpione į paviršių iškels užslėptus jausmus, kuriuos bus sunku ilgiau slėpti ar suvaldyti.

Turėsite galimybę pasirūpinti tuo žmogumi, su kuriuo esate poroje. Tiems, kurie vis dar gyvena  vieni, bus proga pamiršti praeitį ir imtis pokyčių. Jei norite surasti porą, palikite saugią komforto zoną, išdrįskite priimti užklupusius jausmus. Nesėdėkite sudėję rankų, stenkitės, ir jums pavyks sukurti laimingą sąjungą.

Dvyniai. Tuo metu, kai balandžio 25-ąją vyks Mėnulio užtemimas Skorpione, jūsų ženklą valdanti Merkurijaus planeta susitiks su Neptūnu. Tai reiškia, kad dabar jums nepalankus metas kurti ilgalaikius planus. Jau šeštadienį nuotaikos keisis, santykius ir jų ateitį matysite aiškiau. Jei dabartiniame ryšyje iškilo problemų, teks imtis pokyčių. Jei esate vieniši, bus tinkamas laikas leistis į partnerio paieškas.

REKLAMA

Vėžys. Būsite priversti realiai įvertinti santykius ir požiūrį į juos. O vienišiams – potencialų kandidatą į partnerius. Mėnulio, vėžiukų valdovo, užtemimas Skorpione palies Vėžio ženklo Meilės ir jausmų sektorių. Tai reiškia, kad privalėsite pasvarstyti, ar meilėje gaunate tiek, kiek atiduodate, ar sulaukiate atsako, o gal jau jus užkankino netikrumas ir abejonės?

Gera žinia ta, kad situacija jums dabar yra palanki dirbti su savimi: labiau pasitikėkite savo jėgomis, įvertinkite geras savybes, neleiskite piktiems ir pavydiems žmonėms jūsų smukdyti. Taip pakelsite galvą ir suprasite, kad esate verti paties geriausio. Leiskite širdžiai surasti savų būdų prisivilioti meilę.

Liūtas. Ketvirtadienį vykstantis Mėnulio užtemimas Skorpiono ženkle privers pasijudinti ir Liūtus. Šiems teks spręsti problemas namuose, o tiksliau – asmeniniame gyvenime. Svarbiausia, ką jums reikia padaryti, tai ne puldinėti kitų, ne ieškoti kaltų, o apsvarstyti savo elgesį, požiūrį, lūkesčius: ko tikitės iš partnerio ir santykių.

Teks išsitraukti iš tamsios kertės tokią užmirštą, bet reikalingą savybę, kaip kantrybė. Pokyčiai ir jų įgyvendinimas reikalauja laiko, užtat gera žinoti, kad norimas rezultatas – ne už kalnų.

Mergelė. Šią savaitę sulauksite susižavėjimo iš aplinkinių dėl gebėjimo intuityviai suprasti kitus, o, kilus sunkumams, kalbėtis ir atrasti sprendimą. Antradienį, kai to prireiks, pasitelksite iškalbos dovaną ir sugebėsite įtikinti savo teisumu, apginti savo poziciją.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.