REKLAMA

Venera ir keturios meilės stichijos

REKLAMA

Kai jau sužinojote, kokiame Zodiako ženkle jūsų gimimo metu buvo Veneros planeta, pats laikas išsiaiškinti, kokiai stichijai arba elementui jis priklauso. Tai padės suvokti, kaip ženklai ir elementai dera tarpusavyje, o taip pat išsiaiškinti jūsų ir partnerio stichijų suderinamumą. 

Kas yra stichijos ar elementai? Išsamiau apie juos sužinosite čia. O, trumpai tariant, dvylika Zodiako ženklų yra skirstomi į keturias elementų – Ugnies, Žemės, Oro, Vandens – grupes. Kiekvienai jų priskiriama po tris Zodiako ženklus.

Veneros planetos padėtis žmogaus gimimo metu nurodo, kaip jis priima ir kaip geba dalyti meilę. Kitaip tariant, Venera atskleidžia, kaip žmogus suvokia meilę, santykius, gebėjimą įsipareigoti. Kaip elementai gali padėti išsiaiškinti šiuos dalykus?

Venera ir elementai

Venera Ugnies ženkluose

REKLAMA

Žmonės, kurių Venera yra Ugnies stichijos (Avino, Liūto, Šaulio) ženkluose, paprastai meilėje ir santykiuose būna idealistiški ir dažnai egocentriški. Jie gali užgožti tylesnius partnerius, nepastebėti jų norų ir svajų.

Veneros Ugnyje atstovai dažnai nesąmoningai mintyse rašo meilės santykių scenarijų ir tikisi, kad mylimieji nuspės jiems skirtą vaidmenį ir vaidins pagal jų scenarijų. Šie žmonės nusivilia, jei taip nevyksta. Jie save laiko šiltomis, aistringomis asmenybėmis. Iš tiesų dažniausiai jie tokie ir yra. Partneriams rūpesčių gali kelti tai, kad Veneros Ugnies ženkluose atstovai gali būti egocentriški, susitelkę vien į save.

Šiems žmonėms svarbu nuolatos į santykius įlieti tam tikrų naujovių. Tai gali sekinti jų partnerius, jei šie yra ramesnio santykių scenarijaus šalininkai. Pačiu kraštutiniu atveju, žmonės su Venera Ugnyje gali būti tikri vampyrai, iš mylimųjų reikalaujantys milžiniško kiekio energijos ir dėmesio.

Jei partneriams patinka tokia drama, tada santykiai klostosi sklandžiai. Kitiems toks ryšys su Veneros Ugnies ženkluose atstovais gali kurį laiką atrodyti jaudinamas, bet galiausiai imti varginti, netgi sekinti.

Paprastai asmenys su Venera Ugnyje tiesiai šviesiai pasako ir parodo, kad myli. Iš kitų jie tikisi to paties. Juos „užveda“ spontaniškumas, dosnumas, linksmumas. Jie tarsi minta partnerių energija, jausmais ir dėmesiu, todėl jų santykiai turi būti audringi ir jaudinantys.

Net tiems, kurių Saulės Zodiako ženklai yra Tauras, Mergelė ar Ožiaragis, jų gimimo metu Ugnies stichijoje atsidūrusi Veneros planeta nurodo: jiems santykiai būtini, kad jaustųsi gyvi. Kai kas pasakytų, kad į mylimuosius jie žiūri kaip į savęs pratęsimą.

Venera Žemės ženkluose

Žmonės, kurių Venera yra Žemės stichijos ženkluose, Taure, Mergelėje ir Ožiaragyje, vertina patvarius, ilgalaikius ir patikimus santykius. Jie jaučiasi mylimi tada, kai meilė įrodoma fiziškai matomais, apčiuopiamais, liečiamais metodais.

Šios Veneros stichijos atstovai ypač stengiasi, kad jų meilės ryšys klostytųsi realiame, praktiškame lygmenyje. Nebent jų gimimo horoskope vyrauja Vandens stichija, kitaip šie žmonės meilės reikaluose bus praktiški, gal kartais net konservatyvūs.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Venera ir keturios meilės stichijos” komentaras

  1. O jaigu as esu ir ugnis ir oras ir vanduo mano dvasinis mokytojas sake kad as vanduo
    Pagal mylimiause metu laika as ugnis
    O pagal vandeni oras
    Tai ar jos visos mano stichijos
    Beja turiu daug energijos,esu linksma svajinga,nebijau salcio.6