REKLAMA

Ką reiškia pasikartojantys skaičiai ir raidės?

REKLAMA

Pokalbyje su numerologe Galina Šmidt aptariami žmonėms kylantys klausimai, ar verta ieškoti prasmės besikartojančiuose, tarsi „persekiojančiuose“ skaičiuose, raidžių deriniuose. Tai yra ženklas ar simbolis, kurio nemokame perskaityti, iššifruoti? Skaitykite atsakymus –, jie gali nustebinti.

Teigiama, kad žmonės, pastebintys pasikartojančius skaičius, yra ypatingi, t. y. Visatos raginami būti atidesniems, pastebėti dalykus, apie kuriuos iki šiol nieko nežinojo. Ką jūs manote?

Jokio ypatingumo nematau. Pasikartojančius skaičius mato visi. Tik yra žmonių, kurie nenori suvokti, kad nieko šiaip sau nebūna. Taip pat yra žmonių, kurie jautriai reaguoja į bet kokius įvykius, visur ieško magijos ir mistikos. Skaičiai yra abstrakcija, juos pažymime skaitmenimis. Skaitmuo yra simbolis, ženklas. Mes matome simbolius, o kiekvienas simbolis turi savo reikšmę. Pastebėdami skaičius, turime suprasti, kad matome simbolių derinį.

Pasikartojantys skaičiai yra ženklai, perspėjimai, nuorodos, paraginimai. Interpretuojant skaičių, visada verta atsižvelgti į situaciją. Įsivaizduokite, kad ir tokią: jūsų namo numeris yra 23, jūsų sesers buto numeris  – 23, o brolio arba kito giminaičio buto arba namo numeris pažymėtas 32.

Jus lydi skaitmenų 2 ir 3 kombinacijos, kurios šiame pavyzdyje rodo, kad jūsų brolis (ar kitas giminaitis) visada prieštarauja jums ir seseriai. Tai yra ženklas, kad, norėdami išgirsti kritikos, kreipkitės į brolį (giminaitį). Kiekviename minuse visada yra pliusų. Tarkime, kažką sumanėte nuveikti, bet čia galima rizika. Nueikite pas brolį (giminaitį),  jis atskleis visas silpnas jūsų sumanymo vietas.

REKLAMA

Man žinomi įvairiausi atvejai. Žmogus gyveno tai 8 numeriu pažymėtame bute, tai name, tai sąraše buvo aštuntas. Ir jis visada patirdavo fiasko. Paskaičiavimai parodė, kad 8 yra to žmogaus karminis skaičius. Simbolis rodė, kad jam reikia mokytis teisingai elgtis su pinigais. Beliko atrasti jo klaidas ir numatyti galimus naujus veiksmų budus. Būtų nuostabu, jei visi žmonės išmoktų skaityti simbolius ir ženklus. Laimingų žmonių būtų daugiau.

Tik yra vienas „bet“. Žmonės yra unikalūs, universalių yra labai mažai. Todėl vertinkime kiekvieno žmogaus duotybes. Pavyzdžiui, su viena problema kreipiatės į okulistą, su kita – į odontologą. Tai yra normalu. Skaitmeninė analizė yra puiki todėl, kad  gali diagnozuoti visas jūsų problemas iš karto. Vieni pasveiksta konsultacijos metu, kitiems reikia tam tikro laiko, bet pasveiksta visi. Siūlau mokytis skaityti skaičius.

Kokią žinią pasikartojantys skaičiai turėtų perduoti žmogui?

Skaičiai skaitmenų pagalba perduoda daug informacijos. Prisipažinsiu, kad ir aš kartais pavėluotai suprantu, kad tai buvo ženklas, o aš dėmesio neatkreipiau. Posakis, kad batsiuvys – be batų, galioja beveik visada ir beveik visiems.

Kad lengviau suprastumėte, ką reiškia simboliai, siūlau įsivaizduoti, kad žiūrite į laikrodį ir nuolatos matote tų pačių skaitmenų derinius. Pateikiu lentelę, kurioje pamatysite, kaip galima interpretuoti tai, ką matote.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Ką reiškia pasikartojantys skaičiai ir raidės?” komentaras

  1. Paskutiniu metu man kelyje pasitaiko autobiliai su skačių deriniu tai 333, 666, 777, ar tai ką nors reiškia

Alfa.lt naujienos

REKLAMA