REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 29–05 05)

REKLAMA

Avinas. Šią savaitę, kai Avino Zodiaką valdantis Marsas keliauja Tauro ženklu, jums patartina mažinti greitį. Asmeniniame gyvenime elkitės paprastai, tiesiai, taip išvengsite komplikacijų ir nusivylimų.

Penktadienį turėsite galimybę šiek tiek pailsėti nuo veiksmo, žmonių, šurmulio. Bet jau nuo sekmadienio galėsite vėl kelti galvą, gyventi ir mylėti „įprastu režimu“.

Tauras. Savaitės pradžioje galite susidurti su itin užsispyrusiu žmogumi. Kliūtimi gali tapti ir jūsų pernelyg didelis įsigilinimas į save. Sugebėkite išstumti save iš komforto zonos, įprastos aplinkos ir pažįstamų žmonių rato, tai gali padėti gauti daugiau iš santykių.

Trečiadienį į jūsų ženklą įeis Merkurijaus planeta, nuo tada ir dar dvi savaites taps ypač svarbus bendravimas. Jau nuo penktadienio svarų vaidmenį jūsų gyvenime suvaidins draugai ir organizacijos, bendruomenės. Atsipalaiduokite, šią savaitę pasaulis pasirūpins savo problemomis, o jūs pasinerkite į romantinę nuotaiką.

Dvyniai. Kantrybė ir praktiškumas suteiks jūsų asmeniniam gyvenimui stabilumo, kai Dvynius valdantis Merkurijus svečiuosis Tauro ženkle. Aplinkiniai labiau jumis pasitikės, kai kalbėsite paprastai, aiškiai ir be užuolankų.

REKLAMA

Tačiau tai jūsų neapsaugos nuo noro pasinerti į romantines svajas penktadienį. Tai vis dėl svajoklių Žuvų, kuriose svečiuosis Mėnulis. Savaitgalį geriausia vieta pasaulyje jums bus namai. Tik sekmadienį gali kilti nesusipratimų, kai aplinkiniai nesupras, ką norite pasakyti. Todėl gerai apgalvokite savo žodžius, prieš paleisdami juos į pasaulį.

Vėžys. Savaitgalį įgrisusią kasdienybę sutrupinsite, tik ištrūkę į kitokią, neįprastą aplinką, bendraudami su nepažįstamais, naujais žmonėmis. Penktadienį užsisvajosite apie kelionę po tolimas šalis.

Jei dabar negalite į tokią leistis, bent jau kitaip pažinkite kitas kultūras – per maistą, muziką, meną. Išsirengę į pažintinę kelionę po restoranus, muziejus ar koncertų sales, galite susipažinti su įdomiu žmogumi.

Liūtas.  Ketvirtadienis yra svarbi diena Liūtams, kurie yra įsipareigoję. Jums kils naujų idėjų, kaip paįvairinti santykius. Galite atsitrenkti tarsi į sieną, nes partnerio palaikymo nesulauksite arba galiausiai patys suabejosite savimi ir savo idėjomis.

Tačiau kantrybė bet kokią neigiamą situaciją gali subrandinti iki teigiamos. Taigi pasekmės, bet kuriuo atveju, gali būti geros. Vienišiai seniai užslėptus ir neišpildytus troškimus galės ištraukti į saulės šviesą ir surasti būdų, kaip juos realizuoti ar keisti naujais.

Mergelė. Penktadienį Mėnulis svečiuosis svajoklių Žuvų ženkle. Tai atšildys šaltų ir racionalių Mergelių širdis. Romantinė nuotaika neatsiranda savaime, šį stebuklą galite susikurti. Kaip? Tereikia nepastebėti klaidų, mažų neatitikimų ar trūkumų partneryje ar jo elgesyje.

Vienišiai gali susidurti su žmogumi, kuris yra kiek atitrūkęs nuo realybės. Jei į šį aspektą pažvelgsite atlaidžiai, visai smagiai leisite laiką. Plaukite pasroviui ir nustokite nerimauti dėl ilgalaikių pasekmių. Kitą savaitę vėl sugrįšite į realybę, o šią galite panardyti fantazijų vandenyse.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.