REKLAMA

Numerologinė gegužės mėnesio apžvalga

REKLAMA

Ši gegužė – dvilypis mėnuo. Jis gali būti neramus, kupinas įvairių netikėtumų. Gegužės skaičiai ir skaitmenys pranašauja nelabai gerus dalykus, perspėja apie galimus pavojus. 

Jei šį mėnesį norite pradėti kažką svarbaus, šiuos ketinimus geriau atidėkite vėlesniam laikui. Gegužę įvykių eiga gali būti neprognozuojama, pakrypti visai netikėta linkme. Kita vertus, ką nors baigti dabar yra labai tinkamas metas, o kai kas gali netikėtai baigtis savaime. 

Mėnuo palankus įvairių problemų sprendimui. Kad ir kaip jos išsispręstų, viskas jums tik į naudą.  Bet kokiu atveju, gegužės įvykiai padės suvokti humaniškumo ir Visatos dėsnius.

Energine prasme, gegužė yra labai stiprus mėnuo, todėl būtina užsiimti kokia nors veikla. Keliones geriau atidėti vėlesniam laikui.

Galite susidurti su despotiškumu ir cinizmu, įvairiomis manipuliacijomis. Svarbu nepasiduoti nuotaikoms, išlaikyti vidinę ramybę. Labai palankus periodas atleisti, atsikratyti nuoskaudų.

REKLAMA

Santuokos, registruotos gegužės mėnesį, irgi gali turėti dvilypį charakterį: iš vienos pusės – meilė, iš kitos – gyvenimo pamokos.

Ypatingos dienos yra tos, kai gauname atpildą už ankščiau padarytus darbus: ką pasėjome, tą ir pjauname.

Ypatingos gegužės mėnesio dienos: 2, 5, 6, 9, 11, 18, 20, 22, 24, 31.

Atminkite, patys kuriate savo gyvenimą elgsena, darbais ir  mintimis (jos gali daug ką pakeisti).

Individuali prognozė

Kiekvienas žmogus turi skaitmeninę charakteristiką. Siūlau sudėti gimimo datos skaitmenis, o gautą rezultatą sumuoti iki vienaženklio skaičiaus.

Pavyzdžiui, jei gimėte 1988 07 24, skaičiuokite taip:
1 + 9 + 8 + 8 + 7 + 2 + 4 = 39. 3+9 = 12, 1+2 = 3.

1 (10).  Veikla veikla ir veikla. Visur ieškokite naudos, jums seksis. Būkite kūrybingi, nebijokite pokyčių. Finansinė padėtis žada būti stabili.

Palankios dienos: 1, 8, 10, 17, 19, 21, 26.

2 (11). Tinkamas metas griauti viską, kas yra negerai, kas atgyveno. Saugokitės apgavysčių. Gali būti nesklandumų su gyvenimo ar verslo partneriais. Galimas darbo arba gyvenamosios vietos keitimas.

Palankios dienos: 9, 18, 22, 27.
Nepalankios dienos: 11.

3 (12). Palanki individuali veikla. Galimas karjeros pakilimas, galite derėtis dėl aukštesnio atlyginimo. Nesidalykite planais su aplinkiniais.

Palankios dienos: 1, 8, 10, 12, 19, 23, 28.

4. Atėjo laikas pasiryžti ir atsikratyti visko, kas jums trukdo gyventi. Galimi netikėti išsiskyrimai. Viską verta priimti kaip neišvengiamybę.

Palankios dienos: 7, 13, 24, 29.
Nepalankios dienos: 2, 11, 20.

5. Daugiau laiko skirkite finansiniams reikalams. Gerai seksis spręsti juridinius klausimus. Gali tekti pažinti ir suvokti gyvenimo išmintį.

Palankios dienos: 3, 6, 12, 14, 21, 30.
Nepalankios dienos:  25.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA