REKLAMA

Kaip surasti Marsą savo horoskope?

REKLAMA

Kai sudaromas asmeninis horoskopas, atsižvelgiama ne tik į tai, kuriame Zodiako ženkle to žmogaus gimimo metu buvo Saulė. Svarbu, kaip buvo išsidėsčiusios kitos planetos ir net asteroidai.  Žmogaus elgesiui meilės ir sekso reikaluose įtaką daro ir tai, kokiame Zodiake buvo Marso, Veneros ir Mėnulio planetos, taip pat ir asteroidas Erotas.

Marsas, romėnų karo dievas, valdo Avino ženklą. Astrologijoje Marso planeta siejama su energija, veiksmu, aistra. Tai yra gyvybiškai svarbus instinktas – gyvuliškas pradas, likęs žmoguje. Marsas valdo tokius agresiją, pyktį ir išgyvenimo instinktą. Seksualinius troškimus taip pat valdo raudonoji planeta. Venera, romėnų meilės deivės vardą gavusi planeta, siejama su romantiniais jausmais ir prisirišimu, o Marsas atsakingas už seksualinę kūno trauką.

Marsas priverčia ryte mus judintis, keltis iš lovos, jis atsakingas už mūsų aktyvumą, troškimus ir norus. Kai išreiškiame savąjį Marsą, gebame įtikinti aplinkinius, kalbame tiesiai, aiškiai, užtikrintai, išdrįstame leistis į nuotykius, rizikuoti. Tai – teigiamas Marso poveikis. Neigiamas pasireiškia impulsyvumu, pernelyg didele skuba, agresyvumu, nekantrumu, pasirengimu jėga siekti rezultato.

Marsas, mūsų gimimo metu įėjęs į tam tikrą Zodiako ženklą (jo poziciją galėsite pasiskaičiuoti lentelėje, kurią pateiksime žemiau), daro įtaką tam, kaip išreiškiame savo seksualinius poreikius, rodome pyktį, gebame jį tramdyti, kokie dalykai išveda mus iš pusiausvyros, o kokie – skatina veikti. Mūsų gebėjimą varžytis su kitais, konkuravimo pobūdį taip pat lemia Marso padėtis konkrečiame Zodiake.

Čia  galite apsiskaičiuoti, kur jūsų gimimo metu buvo Marso planeta.

REKLAMA

Marso pozicijų aprašymai dvylikoje Zodiako ženklų

Marsas Avine

Labai impulsyvi romėnų karo dievo Marso pozicija Avino ženkle. Tokią turintiems žmonėms būdingas staigus pyktis, bet jis greitai išgaruoja. Apskritai Marso Avine atstovai gyvena dabartimi, o ne praeitimi, todėl jie nelaiko savyje nuoskaudų ar pykčio dėl kokio nors buvusio įvykio. Jei šiuos žmones kas įsiutina ar suerzina, problemą jie sprendžia tuojau pat, o ne primena po pusmečio ar metų.

Kai Marsą Avino ženkle turintys žmonės įsiklauso į savo instinktus, paprastai jie priima greitus ir dažniausiai teisingus sprendimus. Jie tikrai nesustos svajingai pasižvalgyti aplink ir pasimėgauti prasiskleidusių rožių aromatu. Šie žmonės taip pat nėra linkę įsiklausyti į kitų nuomonę ar sužinoti partnerio požiūrį, nes jie jau planuoja, ką darys toliau.

Marso Avine atstovų privalumas yra spontaniškumas, paprastumas, tyrumas, veiklumas ir išradingumas. Dažniausiai jie būna vienu žingsniu priekyje. Marso Avinai tampa neramūs, irzlūs, jei jų gyvenimas tampa pernelyg nuspėjamas. Jiems patinka būti pionieriais, leistis nepramintais takais, juos džiugina naujos idėjos, nauja veikla. Žmonėms su Marsu Avino ženkle iš esmės patinka iššūkiai. Santykiai su jais yra jaudinami, įdomūs, tačiau ne kiekvienam  partneriui pavyksta spėti su jais žengti koja kojon. Šie asmenys pradžioje būna energingi, užsivedę, bet greitai praranda susidomėjimą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Kaip surasti Marsą savo horoskope?” komentaras