REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (05 06–12 d.)

REKLAMA

Avinas. Savaitės pradžioje būsite žvalūs ir nusiteikę naujam startui. Ryžkitės pokalbiui, kuris išsklaidys virš jūsų pakibusį emocijų debesį. Kai išsiaiškinsite, kas jums ar jūsų partneriui (jums svarbiam žmogui) neduoda ramybės, galėsite visa tai palikti praeityje ir žengti į priekį. Savaitgalį lengvai megsite naujas pažintis, būsite nusiteikę flirtuoti, užkalbinti kone kiekvieną šalia atsidūrusį žmogų. Garsėjate gebėjimu greitai keisti planus ir požiūrį, jums reikėtų daugiau lankstumo, taikantis prie kitų žmonių, tada jūsų gyvenime tiesiog bus daugiau meilės.

Tauras. Gegužės 10 dieną įvyks Saulės užtemimas jūsų ženkle. Ką tai reiškia? Tai yra signalas jums permąstyti, ko norite iš santykių. Galbūt tam tikri mąstymo ir elgesio modeliai jau atgyveno, jie trukdo jums realizuoti savo sumanymus? Atrodyti jautriam ir pažeidžiamam nėra blogai, svarbu, tik neįsijausti į aukos vaidmenį. Parodydami švelniąją asmenybės pusę, atrodysite dar patrauklesni priešingai lyčiai. Vėjas keičia kryptį, o jums teks prie jo taikytis, jį panaudoti taip, kad pokyčiai taptų jums palankūs. Šį savaitgalį nežiūrėkite taip rimtai į save, tai leis lengviau ir smagiau bendrauti su aplinkiniais.

Dvyniai. Penktadienį būsite nusiteikę žaismingai, todėl savaitgalis žada būti gana malonus. Jums natūraliai seksis kalbinti žmones, bendrauti, o tai yra galimybė atverti duris intymumui – esamuose santykiuose ar pradedant naujus. Šeštadienį jums seksis kalbėti subtiliomis temomis. Leiskite žodžiams lietis iš širdies, o toliau, kaip sakant, jau prasideda meilės reikalai, čia jau – jos sritis ir taisyklės.

Vėžys. Savaitgalį jums labiau norėsis laiką leisti ramiai, šalinsitės didelių susibūrimų. Ir gerai, taip nurimsite, atgausite vidinę ramybę, jei jums šiuo metu to reikia. Tai nereiškia, kad užsidarysite namuose vieni, šis metas puikiai tinka delikačioms temoms ir subtiliems pokalbiams su partneriu ar jums svarbiu asmeniu. Atrasite tinkamus žodžius, kad aiškiai  išsakytumėte savo poziciją. Todėl svarbu, kad pasirinktumėte tinkamą kompanioną ir nepristigtumėte drąsos kalbėti nuoširdžiai, atvirai, iš širdies.

Liūtas. Saulės užtemimas, kuris vyks gegužės dešimtąją, pasirūpins, kad jums netrūktų užduočių ir įsipareigojimų. Jei atrodo, kad daugiau negalite, pagalvokite darkart. Jei  iš tiesų jums visko per daug, sakykite tai taip, kad niekam nebekiltų tokių pasiūlymų. Savaitgalį skirkite laiko draugams, grupiniams susibūrimams, jie jums teiks džiaugsmo. Pasisiūlydami kam nors padėti ar kažkur dalyvauti, o jei dar kartu pasiimsite ir savo mylimą žmogų, gerai praleisite laiko ir sustiprinsite esamą ryšį. Kad ir ką darytumėte, pasinaudokite šiuo metu palankiu momentu.

REKLAMA

Mergelė.  Šią savaitę turėsite daug užduočių, gal net per daug. Galėsite parodyti savo sugebėjimus, kaip efektyviai mokate planuoti laiką ir gracingai žongliruoti, vienu metu vykdydami daug sumanymų. Žinoma, galite rinktis ir kitą kelią: ne kam nors ką nors įrodyti, o būti žaismingais, linksmais. Treniruokite lankstumą (ir perkeltine prasme), jis labai  pravers santykiuose. Savaitgalį atraskite laiko išsakyti ar parodyti savo ketinimus mylimam ar jums svarbiam asmeniui, greičiausiai jie bus pastebėti ir teisingai suprasti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA