REKLAMA

Kaip išgarsėti? Astrologo patarimai

REKLAMA

Su dabartinėmis interneto galimybėmis tapti žinomu gali kone kiekvienas, turintis prie jo priėjimą. Na, bent jau penkiolika minučių šlovės tikrai įmanoma patirti, ypač socialiniuose tinkluose. O štai žvaigždės (danguje) pataria, kokioje srityje kiekvienam Zodiako ženklui yra didžiausia tikimybė sužibėti ilgiau.

Avinas. Šio ženklo atstovai yra judrūs, aktyvūs ir labai mėgsta varžytis su kitais. Avinams lengva išgarsėti sporte. Pavyzdžiu galėtų būti rusų tenisininkė Marija Šarapova ar amerikietė jos kolegė Serena Williams, kuri laurus tarptautinėje arenoje ėmė skinti nuo septyniolikos. Avino ženklo atstovai nepaiso jokių sunkumų ar kliūčių ir atranda kelią į pergalę.

Tauras. Šio ženklo atstovai įkūnija rafinuotumą ir žavesį, tai geriausiai atspindi kino žvaigždės. Taurai yra ne tik aktoriai, o tikrų tikriausi Holivudo spindesio nušviesti fortūnos numylėtiniai. Tereikia pažvelgti atgal ir prisiminti tokias kino legendas kaip Audrey ir Katharine Hepburn ar dabartinius kino dievaičius George'ą Clooney ir Cate Blanchett. Mažai kam žinoma ir galbūt netikėta, bet Taurai (tiek vyriškos, tiek moteriškos giminės) gali kaip reikiant sudrebinti pasaulį. Maža nepasirodys.

Dvyniai. Kalbiuosius Merkurijaus planetos globotinius tiesiog įkvepia diskusijos, ginčai. Šie tarsi įelektrina, pakrauna jų smalsų protą. Štai kodėl Dvyniai yra puikūs televizijos ar radijo laidų vedėjai. Ilgas svečių ir temų sąrašas garantuoja, kad ne tik moderatoriui, bet ir žiūrovams ar klausytojams nepabos laida. Tik svarbu, kad svečiams būtų suteikta laiko pasisakyti, nes kalbieji laidos vedėjai gali ir pamiršti (netyčia) tai padaryti.

Vėžys. Šio ženklo atstovai galėtų išgarsėti virtuvėje. Jie noriai ieško naujų sprendimų, bet ir vertina pasaulio kulinarinį palikimą, kurį noriai tyrinėja. Vėžiai mielai savo atradimais dalijasi su kitais. Jų aistra gaminti ir vaišinti kitus paverčia juos kulinarijos pasaulio įžymybėmis.

REKLAMA

Liūtas. Iš visų Zodiako ženklų Liūtai labiausiai siekia žinomumo ir pripažinimo, jiems dažnai neužtenka kantrybės laukti, kada kada kada įvyks tas didysis proveržis. Greičiausias būdas šiuo metu išgarsėti yra įvairūs realybės šou. Tada galima vesti, susilaukti vaikų ir nuolatos lįsti į „ekraną“, primenant apie save.

Mergelė. Tikriausiai net neįtarėte, kiek garsių Mergelių pažįstate. Jums gerai žinomi jų vardai, bet ne veidai. Pavyzdžiui, po Mergelės ženklu gimė detektyvų karalienė Agatha Christie arba siaubo žanro karalius Stephenas Kingas. Taigi Mergelėms tinka rašytojų ir kino scenaristų pasaulis.

Svarstyklės. Šio Zodiako atstovai turi akį menui. Ne tik jį vertina, bet dažnai ir kuria. Jiems sekasi bendrauti su žmonėmis, pagauti jų esmę tiek fotografijoje, dailėje, skulptūroje ar kitoje meno rūšyje. Pavyzdžiui, fotografė Annie Leibovitz, gimusi po Svarstyklių ženklu, yra užfiksavusi kone visas didžiausias dabartines pasaulio žvaigždes.

Skorpionas. Dažniausiai šio ženklo atstovai neieško žinomumo, nes labai vertina privatų gyvenimą. Kartais Skorpionus, prieš jų pačių valią, išgarsina jų slaptos aistros ar nuodėmės. Winona Ryder yra tokio „išgarsėjimo“ pavyzdys. Kai aktorė tapo labiau žinoma dėl vagysčių iš parduotuvių, nei vaidmenimis kine.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA