REKLAMA

Trys užtemimai iš eilės: kaip jie paveiks mano gyvenimą?

REKLAMA

Užtemimų sezonas prasidėjo. Paprastai šie kosminiai reiškiniai, kaip sakoma, vieni nevaikšto. Antrasis įvyksta praėjus kelioms savaitėms po pirmojo. Šįkart jų išsirikiavo net trys: dalinis Mėnulio užtemimas įvyko balandžio 25 d., Saulės bus vėlų penktadienio vakarą (gegužės dešimtąją) ir antrąkart ji užtems gegužės pabaigoje (ankstų 25 dienos rytą). Ką tai reiškia?

Saulės arba Mėnulio užtemimas įvyksta, kai stoja jaunatis arba pilnatis. Tai nutinka visiškai netoli Mėnulio mazgų, kurie yra svarbūs astrologams. Pavyzdžiui, kai jie, sudarydami žmogui asmeninį horoskopą, nustato mazgus asmens gimimo momentu, mazgai nurodo, kokia kelionė laukia to žmogaus sielos, kokias galimybes ji atsinešė, kaip seksis jas įgyvendinti.

Mėnulio mazgai svarbūs ir tuo metu, kai būna užtemimai. Dabartiniai vyksta pietiniame Mėnulio mazge, kuris siejamas su praeitimi, ir dar vyks žemiškame, atsipalaidavusiame Tauro ženkle. Taip pat šiauriniame mazge, atsakingame už ateitį, vandens stichijai priskiriamame Skorpione. Šis privers mus pasikapstyti savo jausmuose – giliuose, galinguose, kurie mums daro stiprų poveikį.

Astrologams užtemimai visada yra reikšmingi įvykiai. Tik kaip patarti jais pasinaudoti kiekvienam? Užtemimų poveikis, anot žvaigždžių ekspertų, jaučiamas apie pusmetį prieš ir tiek pat po užtemimo.

Nors šio reiškinio veikimo laikas nėra tiksliai apibrėžtas, bet tai nenuneigia jo stiprios įtakos žmogaus psichikai. Vykstant Saulės užtemimui, žmogiškosios būtybės yra priverstos nesusireikšminti, analizuoti savo jausmus ir praeitį (tai vis dėl Mėnulio, kuris užtemdo Saulės diską). O štai Mėnulio užtemimai skatina paleisti praeitį, atsisakyti to, kas atgyveno, nebeveikia, atsisveikinti su žmonėmis, kuriems nebeturime ką duoti ir pasakyti.

REKLAMA

Kiekvieno užtemimo pobūdį nulemia Zodiako ženklas, kuriame jis įvyksta, ir šio aspektas su kitomis planetomis. Būtent žmogui svarbus yra tas aspektas ir jo santykis su planetų išsidėstymu to asmens gimimo metu. Pavyzdžiui, Saulės užtemimas, kuris įvyksta per kieno nors gimtadienį ar penkios dienos iki ar po jo, o ypač jei šis reiškinys vyksta jo Saulės Zodiako ženkle, tam žmogui pokyčiai yra neišvengiami, net jei šiems ir priešinsis.

Balandį Mėnulis per pilnatį aptemo Skorpiono ženkle. Blyškusis dangaus kūnas susijungė su griežtuoju Saturnu, o piktasis Marsas – su Saule. Šio užtemimo poveikis buvo stiprus, jis jaučiamas iki šiol. Jis stipriai veikia mūsų saugumo jausmą, tai yra šiuo metu skirtingose gyvenimo srityse galime jaustis nesaugūs fiziškai ar psichologiškai.

Saulės užtemimas Tauro ženkle per Mėnulio jaunatį gegužės dešimtąją neturės tokių dramatiškų aspektų su kitomis planetomis, todėl jo poveikis bus švelnesnis. Šiuo metu tikėtinas tam tikrų šalių prezidentų, didelių įmonių ar apskritai kokių judėjimų lyderių atsistatydinimas ar atstatydinimas.

Kas svarbu Lietuvai? Gegužės devintąją Seime vyksta dėl poveikio gamtai įstatymo projektų svarstymas, šie atvertų kelią išgauti skalūnų dujas ir galimai pakenkti šalies gamtai. Saulės užtemimas Tauro ženkle, kuris atstovauja gamtą, Žemę vyksta būtent iš gegužės devintos į dešimtąją, todėl jo poveikis atsilieps ir seimūnų sprendimui. Sugebės jie apginti gimtą žemę ar ne?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA